• "@mutewwit: osmanlı zamanında, metrobüs duraklarındaki iade makineleri akbil basılınca ötmezmş. öyle ki fakirler mahcup hissetmesin. inceliğe bakar mısn?"
  • arkadaşımın yüklediği fotoğrafla güncellediği durumu ile yarmıştır yetmemiş bir daha yarmıştır...

avuç içinde bir küçük cisim fotoğrafı ve açıklaması: "işte burdaaa, böbrek taşımı düşürdüm"
  • iskoçlar akşam 10 dan sabah 8 e 4.200.000 oyu sayamazken bizim 3-4 saatte 50 milyon oyu saymamız heraldi gelişmişlik göstergemiz...
  • "bütün geçmişimle helalleşiyorum. yeni bir başlangıçta eskilerin ağırlığıyla uğraşamam....?."

brace yourself, kezban virus is being mutated and weaponized.
  • bazen evlensem de led tv önünde çift kişilik fincan takımım ile fotoğraf çektirip paylaşsam diyorum.
  • "arkadaşlar craigmounth high school'da oylar degistiriliyormus. acil destek lazım. sandiklara sahip çıkalım.." asdfghhsdfs
  • bir arkadaştan gelsin...

''türksat'ın yönünü ortadoğu'ya çevirmişler ellaam. 380 kanaldan 150'si dini, 100'ü telemarket, 100'ü arabesk ve 30'u da öylesine...''
  • "madem evlenmeyecektik neden tüm gönderilerimi beğendin? "
  • "ey müminler candy crash saga oyun daveti kadar bir ateisti islama davet etseydiniz ateist sayısı bir elin parmakalarını geçmezdi."
  • "pazarlık olmamış, fidye de yok, operasyon zaten olmadı, geriye tek bir ihtimal kalıyor, mit rehineleri biriken bonus puanlarıyla aldı."
hesabın var mı? giriş yap