• üst edit : yayın yasağı geldi. haber
    kanım dondu..... haber linki
    baştan söyleyeyim bu işin cezası kesinlikle "idam" olmalıdır.

bağcılar fevzi çakmak mahallesinde uyuşturucu bağımlısı bir genç, annesinin kafasını kesip balkondan aşağı atıyor ve sonra evi ateşe veriyor. insan annesine bunu nasıl yapar ?

kamu spotu : uyuşturucu zararlıdır. sadece size değil, çevrenize ve sevdiklerinize de zarar verir. umarım bu vesile ile uyuşturucu kullananlar da ibret alır.
  • polislerin istisnasız hepsinin suratında meslek seçimlerini sorguladıkları bir ifade var.
  • yok artık dediğim talihsiz olay.

bu bu bunun ıslah edilecek yanı yok. bunun yaşama hakkı yok bir kere. annen ulan o senin döl israfı! dokuz ay karnında taşımış, oğlum oldu diye sevinmiş.. ama olmamış bu çocuk. olmamış...
  • müptezelin ne annesi olur ne babası neyine şaşırıyorsunuz?
  • allah evladın da hayırlısını versin, uyuşturucu kullanan insanlardan kimseye hayır gelmiyor.
    çevresindeki tüm insanlara maddi manevi zarar verip, hem kendinin hem de karşı tarafın hayatını bitiriyorlar.
  • böyle durumlarda hep gorevlilere üzülürüm daha çok. polis vs artık kimse. o kafayı o ceseti ordan kim almak zorundaysa. çok kotu..
  • kadın nereden bilebilirdi ki; hayatındaki en şehvetli anından doğan evladının kafasını keseceğini..

işte dünya böyle bir yer.
  • arkadaşlar olayın yaşadığı mahallenin 2 sokak altında oturuyorum. cinayeti yapan kişiyi tanıyorum burdaki parkta hep takılırdı. sık sık hap, madde kullanırdı. annesi de yatalaktı ayrıca. aynı binada oturan komşuların yüzlerine bakınca o gece o binada yatmanın vereceği psikolojiyi hissettim. ayrıca çocuk hastaneden bir gün önce çıkmıştı.
  • bu nasıl olabilir aklım almıyor.
  • allah kahretsin bir kez daha çocuk yapmaktan daha da soğudum. ne diyeyim ben buna şimdi cidden sinirim bozuldu.
hesabın var mı? giriş yap