• güvenilen insanların güveni, sevilen insanların sevgiyi, değer verilen insanın değeri hak etmediğini anlamakla beraber gelen inançsızlık durumu.

edit: sayın yazarlar, istediğiniz yaşta istediğiniz her şeye aşık olabilirsiniz. 70 yaşındayken torununuza, 30 yaşındayken ukulelenize, 18 yaşındayken liseli popi çocuğa veya ateşli kızıl hatuna... her yaşta farklı motiveniz olur ki ben bunu aşk diye tanımlayabilirim. bu başlığın değişik versiyonları çıktı karşıma ve 35 yaş olana bu başlığı yazdım. başlık dolsun diye de böyle bir tanım yaptım. yaşamayı ve var olmayı bu kadar seven ben; aşk diye tanımlanmış hiçbir şeyin, hiçbir zaman bitmeyeceğini düşünenlerdenim. bunaklar üstüne alınıp cevap veriyorlar; alınıyorum valla.
  • 34 yaşından bildiriyorum, yok öyle bir şey.
  • 2 yılım kaldı.elimi çabuk tutmam lazım.
  • 25 yaş ne lan? yakında 20-18-15 türevlerini de görürüz bu başlıkların.
  • arkadaşlar siz bakmayı, sevmeyi, görmeyi, anlayarak görmeyi, değer vermeyi, sağduyu ile bir ilişkiye emek vermeyi bilmiyorsanız bunun yaşla hiç ilgisi yoktur.
  • 25 den sonra genel olaran yanlız insan sayısındaki azalmadan dolayı ihtimaller düşeceğinden bence makul
  • bist100'den daha hareketli bir endeks olmalı bu aşk endeksi. sol frame de aynı başlık aynı günde 35 yaş , 25 yaş şeklinde olduğuna göre volatilite epey yüksek.
    (bkz: 35 yaşından sonra aşık olmanın imkansızlaşması)

neyse ki ekşi aşk borsasına göre ; kazandan düşeli çok olmuş kendi açımdan. endeks
    dışı kağıdım, manipülasyona açık tahta yapıcılara selamlar.
  • doğru bir tespit mi bilemedim. belki de karşımıza düzgün birileri çıkmadı. durun bakalım lanetli 27 yaşını geçmeme 14 gün kaldı belki 28 de aşık oluruz.
  • bana göre aşk mantık taşımayan bir duygu. yaş ilerledikçe kişi daha mantıklı olmaya başladığından aşkta imkansızlaşıyor.
hesabın var mı? giriş yap