32422 entry daha
  • bir galatasaraylı olarak umarım sonsuza kadar fenerbahçe'nin başında kalır dediğim kişidir. ben bu kadar becereksiz, bu kadar iki adım ötesini göremeyen, bu kadar futboldan futbolcudan teknik direktörden anlamayan başka başkan görmedim türkiye'de. azılı bir fenerbahçe düşmanı orada olsa "lan bu kadarını da çakarlar" diyerek yapamaz şunun yaptıklarını. koskoca fenerbahçe'yi yazı tura ile yönetsen 6 senede bir tane şampiyonluk denk gelir. ama gitti koskoca kulübü kan emici trollerin oyun alanı yaptı. sonsuza kadar bizimle kal beceriksiz reis.
  • u19 takımını blöflerinde kullanan zat. adamları neden suudi arabistan'a götürüp ''yabancı hakem vermezseniz maça u19 ile çıkarım'' dedin amk. nasıl bir adamsın sen hahha. çingen çocuklar olurdu köpek gezdirirlerdi, o misal.
  • galatasaray maçlarına u-19 takımıyla çıkma bağımlısı. bugün galatasaray kazansın, yarın fenerbahçe puan kaybetsin yine sahadan kaçar, 19 mayıs'taki maça yine çıkmaz.

yukarıda hâlâ kendisine teknik direktör öneren iyimser yazarlar görüyorum. adam on teknik adamla falan çalıştı, sorun yaşamadığı tek teknik adam yok. hâlâ teknik adam öneriyorlar. komik cidden bu fener taraftarı.
  • bu sene türk futbolunda yaşanan şaibelere karşı fifa´ya da gitmeyecekse bu koltukta oturmasının artık anlamı kalmayacak olan başkan. bedava peşkeş çekilen arazileri bile fifa´ya taşışan malum camia ve de yancısı tff´nin fisini çekersin, ama gidip kongre toplayıp çekileceğim dedikten sonra süt kupasına çıkmayarak aksiyon alacaksan bunun hiç anlamı yok, sen git yerine iktidarla uyumlu profil gelsin en azından bizimle uğraşmazlar...mücadeleyi doğru yürütemeyen bir profilde ilerliyor...
  • yalıı çocuğu. ulan sen nasıl bir yöneticisin ya. galatasaray travman mı senin.
    buyurun
    söylenen doğrudur yanlıştır bilemem. utanmadın mı atatürk'ün arkasına sığınmaya. korkak.

edit: korkak demeyelim de galatasaraya karşı çekinceleri olan diyelim :)
  • şampiyonluğun kaçıyor olmasının bir numaralı sorumlusu.

takıma ve ismail kartal'a uyguladığı mobbing sonucu bunca hatayı yapıyor bu adamlar.

dikkat edin, ismail kartal son dönemde sürekli, "ben ben şunu yaptım bunu yaptım" diye kendini ispatlamaya çalışıyor.
    neden?
    çünkü ali koç küçümsüyor, ismail kartal'ı.

konferans ligi maçında 1-0 galip giderken ligi düşünüp fred'i irfan'ı çıkarıyor ismail kartal.
    neden? ligi düşünüyor çünkü baskı var ali koç'dan şampiyon olacaksın diye.
    kötü oynasa bile dzeko'yu tadic'i çıkaramıyor.
    niye ? oynatacaksın baskısı var.
    bir teknik adam bu baskı da iyi verim vermez.
    geçenlerde de yazmıştım kaos ortamında başarı sağlanmaz diye.
    (bkz: fenerbahçe'nin başarısızlığının sebebi/@debauchee) yazmıştım nedenini demiştim ki; kaos ortamında başarı gelmez.

ali koç sadece dışarıda kaos ortamı oluşturmadı, içerideki baskısı yüzünden takımın motivasyonunu da düşürdü.
    hiç görüyor musunuz, başkanın tesisleri ziyaret edip güle oynaya poz verdiğini, oyunculara baklava ısmarladığını yemek yediklerini, birlikte yüzlerinin güldüğünü.
    dahası ben taraftarla da mutlu mesut bir poz verdiğini hatırlamıyorum son dönemde.
    oysa camianın %90'ının sevdiği, hatta rakiplerinin bile türk futbolu için şans olduğunu düşündüğü bir adamdı. bir kere bile sempatik bi tavrını görmedik bile.

aynı mobbing'i geçen sene jesus'a da yaptı ve sonuç olarak küstürdü adamı.
    sonradan özür dilemek için tablosunu yaptırdı gönderdi falan ama alamadı gönlünü.
    zaten o zaman kadar da kaçan balık büyük oldu.

ismail kartal'ın o iyi performansının, takımın mutsuz olmasının altında kesinlikle kaosun takıma yansıması ve uyguladığı baskının mobbingin çok büyük etkisi var.
  • galatasaray ile oynanacak lig maçına hangi kadroyla çıkacak merak ediyorum?

yine bir u19 yada farklı olarak u17 ile sürpriz yapar mı?
  • (bkz: vasıfsız)
  • bu taraftar ile buralara gelmesi bile başarı. ligde olan şaibeler ve peşkeş çekilen arazilerle ilgili fifa'ya gitse malum camianın fişini çekermiş. buna inanan adamı rasyonel başka bir fikre ikna edemezsin. üstelik taraftarın ciddi bir kısmı bu kafa yapısında.

bir diğeri iyi transferlere rağmen neden gerideyiz diye sormuş. italyanın yetiştirdiği en iyi defansçılardan bonucci'yi almışlar. ortalama futbol izleyicisi bonucci'nin bitmiş olduğunu bilir. son takımında oynatılmayan bir oyuncu. çağlar ve cengiz türk futbolunun yetiştirdiği en iyi oyunculardanmış. çağlar'ın senedir 1.5 senedir fiilen top oynamadığını bilmiyor. mesela hayatta krunic duymamış. cengiz'e 15 milyon bayılmış. iyi giden takımı neden bozduk diye sormuyor ki. başka sebepler arıyor. hocası ayrı bir alem zaten. neyse aday olur daha hevesini alamadı bence.
  • acilen "riyad'a u19 takımımızı götürmedik" açıklaması yapması gerekiyor, yoksa durum kendisi adına epey vahim.
22 entry daha
hesabın var mı? giriş yap