• bu site yayın hayatının sonuna geldiyse değişen sosyal medya platformları yüzünden değil vasıfsız yönetimi yüzünden. buranın bir kemik kitlesi vardı ve diğerlerinden farklı bir mizah anlayışı vardı sırf o yorumlar için bile tık alırdı

politik eleştirinin en sertleri buradan yayınlanırdı zamanında sonra yalamaya başladılar siyasi içeriklerin alayı engellendi

din konusundaki tartışmalarda da aynı tutum sergilendi.

belgeseller, tartışma programları, bilgilendirici içerikler niteliksiz bulunup onaylanmadı.

ulan yeri geliyor meme videosunu bile onaylanmıyordu

parayla tuttukları o yarı reklamcı admin bozmaları giriş sayfasını işgal ederken üyelere alan kalmadı paylaşımlarını ya arka sayfalara attılar ya da onaylamadılar

burası video paylaşımından çok yorumlarıyla meşhur bir yerdi hatta eski bir gelenektir videoyu açıp daha izlemeden yorumları okumak. yönetimin tavırları eski üyeleri ve kaliteli yorumları bitirince altında güzel muhabbet dönen videoların yerini 3-5 ergenin birbirine laf sokmaya çalışması aldı. öyle videolar vardı ki izlenmesine rağmen yorum yazan yok veya o beslemeler yazıyordu saçma sapan

reklam işinin bokunu çıkardılar tamam para kazanın eyvallah da videodan çok reklam vardı mk

defalarca bırakmak istedim eski ruhu olmadığı için yapamadım. en son kişisel verilerin kullanımı olayı geldiğinden beri üye girişi yapmıyordum. kapanmadan sövmek için tekrar açtım.

sadece ben değil bir sürü eski üye uyardı hiç birini umursamadılar. el birliğiyle mahvettiler şimdi kına yakın. eski anılar video altı dertleşmeler espriler bize kalsın.
  • https://www.izlesene.com/…deo-alti-yorumu/8981684#_

ulan çok özledim be ;( yukarıdaki videodaki her videoyu, her yorumu dün gibi hatırlıyorum.

(bkz: yaran alkışlarla yaşıyorum yorumları)

debe için teşekkürler

lütfen bayram vesilesiyle de olsa depremde eşini, çocuğunu, ailesini, akrabalarını, hatıralarını kaybedenleri unutmayalım.

ekşi sözlük deprem unutturmama timi
  • kapanış haberiyle üzen, nostaljik içerikleri ve en sıkıcı günde bile yüzümüzü güldüren efsane yorumcularıyla güzel bir projeydi.

yıllarca hep böyle bildiniz siz,
    mesut bahtiyar'dan şarkılar dinlediniz..
  • türk video arşivinin bana göre en muhteşem eseri ya nasip ve benzeri bir çok efsane sadece buraya yüklü kalmıştı yanılmıyorsam. umarım arşivler bir şekilde kurtulur.
  • aptal saptal adminleri ve üyeleri de olan ama çok şahane bir takipçi tayfası da olan güzide site. bazen biri bi video atsa da anılar anlatılmaya başlansa diye refresh ettirir.

bangkoklu travestilerle ilgili bir videonun altında yorum:
    appeal
    travestilerle ilgili bir anım daha var anlatmak istiyorum. adımı misalen cenk diyorum.

bir gece kız arkadaşımı alacağım beşiktaş'ta oturuyor, durakların oradan geçerken biri seslendi baktım travesti.

travesti - ateşin var mı?
    ben - var.

gittim sigarayı yaktım.

travesti - teşekkür ederim, adın ne bakiyim senin?
    ben - c-c-cenk abla.(neden söylüyosun ki amk)
    travesti - senin taşaklarını yalamamı ister misin cenk?
    ben - yok abla sağol gidiyim ben.

ben hızlı hızlı uzaklaştım, gittim kız arkadaşımı aldım, el ele aynı yoldan geri dönüyoruz. yine aynı sesi duydum.

travesti - aaa cenk, naber canım?
    ben -?1%

dsjakldjsakldjksaljlkd. amına koyim cenk.
  • ergenler basmadan önce eyyorlamam bu kadar, gurbağa vrak dedi, artis ne arar la bazarda, kötü çocuk pezevenk gibi gibi büyüleyici videoların yer aldığı ve altında video kadar komik hatta bazen daha komik yorumların olduğu bir video sitesiydi. şanzelize alaattin, sarışın değişik bir oğlan (ismini unuttum ama hatırlayanlar bilir) falan daha aklıma gelmeyen bir sürü şey var, hepsi buradan çıkmıştı. hayatımda gördüğüm en kötü arama motorlarından birine sahip olsa da bir şekilde o video bulunurdu.

yaklaşık 2003-2010 arasına tekabül eden zaman dilimi bu. nostaljik efsane videolar da çok etkileyiciydi. her gün çok video yayınlanmaz belli bir kalitenin altına düşülmezdi. sonra yavaş yavaş tıklama kaygısına düştü, her yaştan ergenleri ve kalitesiz bireyleri çekmeye başladı. video kalitesi aşırı düştü, yorum kalitesi de öyle. mevcut haliyle devam etmesindense kapanması çok daha iyi olmuş zira en son baktığımda yorumlarda maks 11 akıl yaşında insanlar kelime şakaları yapıp kendilerince eğleniyorlardı.
  • 4. sayısı bayaa sağlam olan güzel oluşumdur. ayrıca sitenin en altında ''hiçbir hakkı saklı değildi, hala da saklı değildir. isteyen tepe tepe kullanmamak şartı ile kaynak göstermeksizin alıntı yapabilir. zaten sitenin kendisi de ordan burdan derlemedir. tasarım bile çalıntıdır hatta...'' yazmaktadır.
  • burada bir syrian special forces videosu vardi, 2006 falan ya da 2007. daha ic savas oncesi, suriye’nin falan herseye ragmen gulluk gulistanlik oldugu donem henuz, aramiz da iyi ulkeler arasi.

bu videoda bu mal suriye askerleri pikap ile geliyorlar falan olay mahalline, navy seal gibi iniyorlar, birebir navy seal yontemleri hepsi bir yere bakiyor tufeklerle iner inmez falan lazerler , maskeler, nasil gaz. sonra geri biniyorlar arabaya 10 saniye icinde, iste biz buyuz amk der gibi. ben de amerika’da ev arkadaslarina falan gosteriyorum partylerde iste amerika’nin boyle dusmanlari da var ortadogu’da falan diyorum, oo iyiymis bunlar diyenler falan. ortadogu’dan cekiniyoruz diyen demokratlar var gaza gelip.

sonra araba geri geri gidiyor hizla, pikap yani. birden hizlica geri giderken direksiyonu kiriyor 180 derece donup ileriye gidecek ya. o an pikap ters cevriliyor hizdan, cat diye kayiyor hepsi dusuyor ölüyor falan 12 sn bir video sonunda guluyor insan, siritiyor mal mal falan bu ne amk dhsfjjbs diye.

sirf bu pre-vine donemi 12 saniyelik video ile ben 2008 yilinda iki kiz ayarlamistim partide kendime 2 ayri vesile ile, aa ne kadar eglenceli ayagina. saka gibi.

en azindan bana iki defa faydasi olmus, bol bol da guldurmus sitedir.
  • yayın hayatının sonuna gelmiştir. bir internet efsanesi daha yok oldu.

https://alkislarlayasiyorum.com/…tinin-sonuna-geldi
  • her şey böyle başlamıştı.

kaptanın seyir defteri:

bugün 25 ağustos 2004. ani bir kararla yepyeni bir siteyi internet alemine kazandırmaya karar vermiş bulunmaktayım. tek istediğim biraz olsun alkışlanmak. alkış site sahibinin orgazmıdır. ve ben ve ben inanın ki alkışlarla yaşıyorum. hayırlı ve uğurlu olması temennilerimle.

alkislarlayasiyorum.com
    duygu sömürüsü yapan tek site!

görsel
hesabın var mı? giriş yap