• diplomada açık öğretim yazmıyoki hehe geyiği yapılmadan söyleyeyim diplomada açıköğretim diye yazıyor
  • ingilizce bölümleri aşırı pahalı olan fakültedir. dönemlik ücret nasıl 2166 tl olabilir? ayıp değil mi? nerde eğitime öğretime destek? resmen "okuma!" denilen bölümler. okuyan varsa helal olsun. motivasyonunuz ne gerçekten merak ediyorum.
  • yds ile aynı güne sınav planlayan müthiş fakülte.
    şimdi iki tarafa da parayı gömdük. ne yapacağız?
  • buranın onedrive sistemi önceden 1 tb mı ne veriyordu, benim de orada 385 gb'lık verim var. fark ettim ki 100 gb'a düşmüş hakkım... içini düzenleyeceğim diye iki ayağım bir pabuca girdi şu an.

bu düşüş herkeste mi öyle oldu, yoksa kayıt yenilemediğim için mi böyle acaba?

türkiye'nin formaliteden eğitim sistemi. tanım da koydum, yukarıdaki sorunun cevabını bilen varsa bana da söylesin lütfen.
  • nereden mezunsun denildiğinde opın dı yünüvörsiti diyorum. hava binbeşyüz ingilizce sıfır.
  • 5 tarafı açık yünüvrrsity
  • boş durmaktansa boş iş yapmayı tercih ederek ben de işletme fakültesini okudum ve mezun oldum. üstelik memurluk gibi bir düşüncem hiç olmadı. belki ileride emeklilikte yarar diye düşünüyorum. bana göre ismi duyulmamış bir üniversiteden mühendislik ya da mimarlık okumuş herhangi birisinden bir farkım yok.
  • edit: canlı olarak ders videoları yayinlaniyormus.
    dersler canlı video olarak da yayınlanıyor mu acaba bir bilginiz var mıdır? daha sonra bilgi alınca editlerim.
    cok tesekkurler.
  • olsa olsa anadolu üniversitesi açıköğretim ticarethanesi'dir, verilen ücret için demiyorum bu lafı.
  • kurtuldum
hesabın var mı? giriş yap