• tbmm tv. o ustten, sabit kamera acisiyla bombos kirmizi koltuklarin arasinda, masalara su koyan gorevlilerin, kafayi koymus horlayan milletvekillerin oldugu anlarda dahi babanin kanali degistirmeye izin vermemesidir. "du du kizim. simdi butceyi oylayacaklar gec iceriki odada annenlerin yaninda seyret' tepkisiyle karsilasmaniza sebep olur. olurdu.
  • akşama kadar acılı arabesk çalan bir kanal var; babamı ne zaman yalnız bıraksak o kanalı açıyor. kibariye, güllü, cengiz kurdoğlu, bergen, hüseyin altın filan çalan bir kanal bu. lan arkadaş, 60 küsur yaşında adamsın. evde karın var, çoluğun çocuğun var; onların gözünün içine baka baka "ikimizi ayırdı körolası zalım kader" diyen şarkıları ne dinliyon? kim o kadın? anneme yazık değil mi?

evin salonu bildiğin er gazinosu gibi amk. neyin hasretini çekiyorsa artık... ergen gibi.
  • güzel güzel kahvaltınızı ederken bir anda kendinizi yaban tv izlerken bulabilirsiniz mesela. pazar günlerimin katili.
  • bizimki tbmm tv izlerdi, nur icinde yatsin. artik ne kadar uzun bir sure izledi izlettiyse bunyeme islemis. yillarca bi trt 3 bi tbmm tv bi at yarislari olan o kanali actim durdum. baktim da baktim. ne isime yaradiysa...

bir de rahmetli demirel cikti mi konusturmazdi kimseyi. adam cumhuru reis. trt 1 adim attigi her seyi gosteriyo e bi tivitir yok o zaman trt yapiyor gorevi. bi saat ana haberde yalniz sulo baba var. az dayak yemedim onun yuzunden.

bir de annenin izledigi anlamsiz kanallar var, o konuya hiiic girmeyelim.
  • gözünü seveyim babacım.kumanda ile kavga ediyoruz,al sen istediğini aç,yok sen istediğini aç,olmaz ben izlemiyorum,hayır ben de izlemiyorum zaten diyee gider..

adamın açtıkları benim,benim açtıklarım adamın dikkatini çekiyor,haldur huldur izliyoruz.

ortanızdan çatlayın ekşisözlük yazarları.hey gidi hey.
  • (bkz: kuşak farkı)
  • almanca bilmemesine ragmen geceleri rtl izleyen versiyonu da vardir.
  • benimki arada vatan tv denen bir kanalı açıyor.

her açtığında gördüğüm kadarıyla bu kanalın yayın politikası; 7/24 saat "koy götüne rahvan gitsin" umursamazlığıyla ankara havası eşliğinde vur patlasın çal oynasın düsturuyla oynanması.

o değil de, kaçınılamayan tecavüzden zevk alırmışçasına benim bile bir ankaralı olarak oynayasım geliyor da, bu kanalı açan babamın herhangi bir reaksiyon göstermeksizin, sanki açıkoturum izliyormuşçasına bir ciddiyetle, ağır ceza reisi vakuruyla bu coşkuyu izlemesi...

kendince sosyolojik tespit mi yapıyor nedir ?
  • yumurcak tv diye tutturan çocuktan daha başarılı seçimleri olan babadır.en azından ısrarcı değildir.
  • araba camindan disarsi cekilmis klipleri olan genellikle karadeniz tv de yayinlanan o turkuler ahhh guzeller tam bisey demiyorum ama ısrarci yanii
hesabın var mı? giriş yap