• nejat işleri öpen o dudaklar nası şahanı öper lan? attan inip neye binmiş tanımlayamadım bile, valla yün dişlemiş gibi oldum içim kıyıldı.
  • "...o küçücük beyniyle türkçenin ırzına geçmeye çalışan ezik, zavallı insan. program yapmadan önce git türkçe öğren ve mümkünse o kaba erkeksi sesini değiştir yapamıyorsan tonunu düşür. insan her yönüyle bu kadar mı itici olur ya. seni görmek, o iğrenç türkçeni duymak benim tercihim değil..."

ayıp lan. sözlük yazarlığı böyle bir şey değil oğlum. burası oturduğunuz yerden nedensizce insanlara sallayabileceğiniz bir yer değil. bunları yazmaya kendinizi nasıl motive ediyorsunuz bilmiyorum, aslında bilmek de istemiyorum. ancak asıl zavallılık şu yazdığınız iki satırlık saçmalık.

tanım: bir oyuncu.

edit: entry silinmiş, hatta yazarı da çaylak yapılmış yanlış görmüyorsam. ekran görüntüsü bilgisayarımda duruyor.
  • o kadar entry görünce arda turan kendisine yazdı sandım.
  • gazetede fotoğrafları görünce eni konu sevişmişler sandım ama videosunu izleyince anladımki, berrak tüzünataç sarhoş, lakin sarhoş olmasına karşın şahan gökbakar'ı kesinlikle arzulamıyor...

resmen öpüşmemek için kaçıyordu, o balkondan sarkmalar falan da boşuna değil, şahan gökbakar'ın kırım kongo kenesi gibi yapışıp sürekli öpmeye çalışmasından bıkıp, "aayyy öyle sarhoşumki sadece saçmalamaya gücüm var" mesajı vermeye çalışmış gibi duruyor.
    ama eğer bir kadın olarak aldığım elektrik ve vücut dili değerlendirmesi doğruysa, o sabah orda kesinlikle bir sevişme yaşanmamıştır. "çok midem bulanıyo" "kötü oldum,uyicam" gibi bahanelerle sallamıştır şahan gökbakar'ı...

çünkü eğer bir kadın bir erkeği çekici buluyorsa, o erkekle başbaşa kaldıysa, hele de sarhoşsa, hiçbirşey yaşanmayacak dahi olsa yüzünü ondan kaçırmaz, bilakis çok yakınında durur, ve o onu öpmeye çalışırken de başka yöne dönüp, belliki alakasız olan birşeyler anlatarak dikkati dağıtmaya da çalışmaz... o görüntülerde tam olarak tarif edemeyeceğim başka "seni istemiyorum, ne olur anla da artık beni rahat bırak" ibareleri daha vardı da, dedimya tasvirini tam yapamam...
    ha, şahan bütün olumsuz sinyalleri gözardı edip, üstüne abanarak, kızın memesini hüpletmeye çalışmış o ayrı ama bu ısrarının da gerçeği değiştirebileceğini sanmıyorum...
    yakalanması büyük talihsizlik olmuş, ancak şahan gökbakar'ın 2 gün üstüste farklı kadınlarla kameralara yakalanması tesadüf değilse talihsizlik tabi... yoksa daha farklı birşey...

şarabı fazla kaçırıp balkon korkuluğuna çıkacak kadar sarhoş olsa da şahan gökbakar'ı çekici bulmadığı aşikar olan egzotik kadındır...
  • kız kenan imirzalıoğluyla sevişip sinir krizine girmiş, sevgilisi nejata* koşmuş.
    hayatta ne şanslı insanlar var yarabbim.
  • askerde resmini dolabıma astığım kadın.1 saat sonra dolabıma baktığımda resmi çalınmıştı.
  • bu kızda tam can bonomo eski sevgilisi tipi var dediğim ve hakkaten de doğru çıkan kişi.

kendimi takdir etmedim dersem yalan olur.
  • şimdi şahan gökbakar'ın karakterine dair hiçbir şey bilinmese, sadece görünüşü nedeniyle yargılansa, yazılanlara en sert tepkilerden birini ben verirdim. çünkü şahan gökbakar'ın kilolu olması, belli kıstaslara göre yakışıklı sayılmaması veya giyimine özen göstermemesi berrak tüzünataçla beraber olamayacağı anlamına gelmemeli. olay "nejat işler'den sonra o şişko mu? ohaaaa yaneeee" seviyesine düşürülmemeli. amma ve lakin -ne yazık ki- şahan gökbakar'ın karakterine ilişkin de 3-5 şey biliyoruz. berrak tüzünataç en son "kıskanmak"da rol aldı, sonra da gitti son zamanlardaki en lümpen filmleri piyasaya sürüp de bir b.k becermiş gibi sanat filmlerine laf eden o adamla birlikte görüntülendi. şahan gökbakar'ın sürekli yumurtladığı "ne oldum delisi" demeçlerini duymuşluğumuz da var. eğer berrak tüzünataça çemkirilecekse buradan yakılmasını tavsiye ediyorum. diğer çemkirmeler biraz yüzeysel kalıyor.
  • armudun iyisi
  • şahan karşısında ölü taklidi yaparak şahan'a bir mesaj vermeye çalışıyordu sanırım.
hesabın var mı? giriş yap