• hala burada beşiktaş taraftarına dünkü olaylardan dolayı "engelli sporculara saldırdılar, tekerlekli sandalyelerini kırdılar" diyen varsa haysiyetsizdir, şereften, hayadan, ardan, namustan uzak insandır.

ortada video var herşeyi kanıtlayan, hala it gibi uluyor bazı gslılar.
  • gs tekerlekli basketbol takımı oyuncularından ferit gümüş'ün açıklamasına bakın bir de;

http://a1212.hizliresim.com/14/9/grk8n.jpg

şu durumda gs tekerlekli basketbol takımı'nda ya sporcu yalancı ya da antrenör.
  • sahada şiddeti ve holiganlığı hiç bir şekilde tasvip etmiyorum. ve bu tür eylemlere katılanları lanetliyorum.
    beşiktaşlıyım.

bir beşiktaş taraftarı olarak en çok rahatsız olduğum şey, tarafsız yorum yapmaktan aciz taraftarların gelip bu başlık altında saçmalamaları.
  • http://www.haber1903.com/…erbiyesi_vermesinler.html

beşiktaşlı taraftarlar oyuncularımız darp etti diyenlere gelsin sahanın içinden.

benim derdim beşiktaş taraftarını savunmak değil. temizler demem. ama dünkü olayda isnat edilen "sporcuları dövdüler, sandalyelerini kırdılar" iddiaları büyük bir manüpilasyon. benim tüm derdim, haksızca bütün kendi pisliğini beşiktaş tarafına yıkmak isteyen galatasaray iledir.
  • hiçbir zaman takımlarını galatasaray veya fenerbahçe klasmanına sokmazlar. daha çok rüyalarında, kabuslarında beşiktaş'ı görenler öyle düşünür.

(bkz: bu alemde iki büyük var beşiktaş ve 70'lik rakı)
  • sözde iki büyük takım taraftarının bıkmadan usanmadan en önemlisi hiç utanmadan taklit ettikleri taraftardır.
  • uçiha çocuklarına dert olmuştur.
  • mustafa denizli'nin beşiktaş'ın başına geçtiği ilk maç olan 19 ekim 2008 gençlerbirliği beşiktaş maçı'nın heyecanını hissettiren beşiktaş'ın feda sezonundaki gizli şampiyonluk yürüyüşünün en önemli deplasmanlarından biri olan 15 aralık 2012 gençlerbirliği beşiktaş maçı'na tam anlamıyla çıkarma yapacak güzel insanlar topluluğu.

şu an ankara yolunda olan onlarca arkadaşım var, akşam tribünler komple siyah beyaz olacak. bu sezon inadına cuma ve pazartesi günleri maç manyağı olan beşiktaş'ımız inşallah 2008-2009'daki mustafa denizli ile gelen şampiyonlukta olduğu gibi ankara'da şahlanır..

(bkz: şampiyon beşiktaş/#16224771)
  • yine bir fb-gs maçı öncesi, bazı eşcinseller tarafından rahatsız edilen taraftarlardır.

ama siz büyük değilsiniz, ama siz önemsizsiniz, ama biz daha büyüyüz bak basın bizi yazıyor, ama biz sizi hiç takmıyoruz.... böyle uzar gider... bir de bunu utanmadan gelir beşiktaş başlığı altında yazar mal herif!

3478324792 kere yazdınız ,874387433434 kere dedik , siz gidin birbirinizle sevişin , anca böyle birbirinize mastürbasyon yaparsınız, biz büyüyüz ama o büyük değil diye,

bizim için büyüklük kavramı sizinkinden farklı bizim için büyük dediğimiz bir rakı var , beşiktaş ise bambaşka bir yerdedir,
    siktir git şimdi o sevgili rakibine mastürbasyon yap "biz büyüyüz dimi aşkım" diye ,

gündemine sokayım senin.
  • güne beşiktaş'sız başlayamayanlar tarafından güya siklenmeyen taraftardır. adam bir cumartesi günü kalkmış daha bismillah demeden oturmuş sözlüğün başına aklınca beşiktaş taraftarına laf sokuyor. üstelik ertesi gün galatasaray fenerbahçe maçı varken adam beşiktaş'la uğraşıyor. ama sorsan siklemezler ha, umurlarında bile değildir. yersen.
hesabın var mı? giriş yap