• kadıköy bahariye'de sakızgülü sokak üzerinde arayıcıbaşı sokak girişindeki kafedir. yaz-kış açık bahçesi, güleryüzlü çalışanları ile sevimli, sıcak bir yerdir.
    (bkz: mosquito)

http://cafemosquito.com/
  • soslu mantarli tavugu gayet guzel olan, hos, minik bir yer. yalniz sicak sevmeyenler icin hatirlatma, kislari asiri sicak oluyor icerisi.
  • bir zamanlar olduğu gibi kalmadığı öğrenilen kafe.
    ne tiramisu aynıymış ne de kahve.
    kaynak: tozlu bir hayalet.
  • son 1 yıldır sıklıkla uğramaya çalıştığım mekan minik ama güzel bahçesi ve çok şirin gülen bir garsonu vardır samimiyetiyle adeta mekana çekiyor sizi tüm çalışanlar öyle erol abi menüsü favorimizdir
  • ne yazik ki onunuzdeki biter bitmez gelip devamli bi isteginiz var mi diye soran, temmuzun ortasinda cay kahve ister misiniz sorusuna maruz birakan, iced latte'yi uzerinde krema ile getiren(neden krema neden neden ve neden sormadan koyarsiniz), onunuzdeki ice tea bitti mi diye gelip kontrol eden, kimi guleryuzlu kimi suratsiz garsonlara sahip, rexx sinemasinin carprazindaki sokakta bulunan kafe. daha iyi seyler yazmis olmayi dilerdim.
  • yıllar sonra gidip hayal kırıklığına uğradığımız berbat mekan. 2000'lerdeki küçük sıcak kafe ortamı gitmiş, kendini restoran zanneden uyanık bir işletme gelmiş.

özellikle sorup sipariş ettiğimiz yemek eksik geldi. hamburger köfteleri için özel yapım denmesine rağmen hazırdı ve çok kötüydü (galiba bim'den almışlar). tekrar sorduğumuzda ısrarla kendimiz yapıyoruz yalanında ısrar ettiler. bir de üstüne hesabı karttan alırken "ne kadar alıyoruz?" diye bahşiş talebinde bulundular.
  • başlığı görmeden bodoslama yazdım alakasız bir başlığa, dursun burada yine de, ilk defa gitmeyi düşünen olur, benim gibi hayal kırıklığı yaşamasın.

(bkz: #57415630)
  • (bkz: #45434667)

15 sene evvel gayet güzel bir müessese idi. fakat entry'lerde okuduklarıma göre artık eskisi gibi olmayan kadıköy mekanı.
  • köftelerini kendileri yapıyorlar, kesin bilgi. onun dışında fena değil. ama tekrar ediyorum köfteler hazır değil. o konuya içerlediler biraz.
    6.7/10
  • kadıköyde bir cafe ve kahvaltısı harika. gitmenizi öneririm. burak beye ilgisi için teşekkür ederiz.
hesabın var mı? giriş yap