• kayıtlı okur iken mırın kırın eden kızlar yazar olunca derhal verir. ayrıca mekan sahipleri de "aman abi gotunu yeyim bizim mekani biraz pohpohla" deyip hesap almazlar.
  • yeni bir entry ekleyip heyecanlanıp umutlanmak, sonra sıralamadaki sayıları okuyamayınca neredeyse vazgeçecek noktaya gelmek...yazar olabilmek için daha çok zaman var gibi (temennim o yönde şüphesiz). o günler gelince, bu mevzuyu yeniden değerlendiririz.(bkz: çaylak)
  • önceden

- x var ya ekşi sozluk'te yazar.
    - vuu
    - ohh
    - suppperrr

şimdi

- x var ya ekşi sozluk'te yazar.
    - ben de.
    - ben de.
    - bende (dana bu konuşmada bile ayıramıyo bağlacı).
    ...
  • recep ivedik izleyip "gidilmez" demek için seçilen bir yol..
  • çeşitli sorunlardan ötürü yaklaşık 2 ay sonra tadını çıkarmaya başladığım olay...
  • abartılacak bi yani yoktur. isteyen, olucam diyen olur zaten.

ama yine de bir iki kelamı dikkate almak da gereklidir. en azından yapısını bilmen sana bişey kaybettirmez. "okuyun" ibaresini dikkate almak gerekir. bunda art niyet aramak bi sorun. işleyişi bil diyor, kötü bişey demiyor. herşeye muhalif olcam diye sahte bi trip takınmak da bi tarz tabi ama böylesi çok görüldü buralarda.
  • son zamanlarda aldığım duyumlara göre denyoluk, eziklik göstergesi olarak adlandırılmaktadır belli bi kesim tarafından.
    (bkz: ben bugun bunu gordum)
    birilerine göre 'kendilerini gerçek hayatta ifade etmekten aciz insanlar ' buraya girip ona buna çamur atmakta, istedikleri gibi borularını öttürmektedirler. bu diğer yandan da ciğere ulaşamayan kedi psikolojisidir. aciz miyim? değilim. kendimi ifade edebiliyo muyum? hamdolsun, evet.

sonuç olarak, abartılıcak bi durum değildir ama ben de ezik değilim.
  • -oo duyduguma gore sozluk te yazar olmussun..
    -heee olduk iste, giriyoruz biseyler....
    -ben de olcaktim da sozluk amele doldu, kapattim bende hesabi...eheuehe..... daha da gelmem sozluge...ehhehehe...
    -aynen, yeteri kadar amele var zaten...
  • sabır sahibi olmaktır.
    (bkz: çaylaklık süreci)
  • insanlık halidir. dünyada her şey olur.
hesabın var mı? giriş yap