• birbirinden iğrenç insanları göz önüne sermiştir.
    hem yaşanan hikayede.. hem sözlükte..

allah belanızı versin..
  • bir kadın'ın yaptığı eylemdir. kendisini müdireye ispiyonlayan da yurtta kalan bir başka kız öğrencidir.

tamam kız öküzün tekiyle beraber olup hamile kalmış, başka bir denyo da kızın kürtaj operasyonunu fiziksel ve ruhsal bir aşağılama seansına çevirmiş de;

hadi erkekler bu süreci anlamıyor, hamileliğin ve özellikle evlilik dışı hamileliğin fiziksel ve toplumsal risk ve sonuçlarını bilmiyor diyelim. doktor da zaten denyo, o da anlamıyor.

e arkadaş kadınlar neden mağdur genç kızın arkasında durmuyor? kadınlar neden ispikçi arkadaş gibi, yurt müdiresi gibi "erkek egemen toplumun devamını sağlayan gönüllü kadınlar"la mücadele etmiyor?
  • troll olayım derken orospu çocuğu olmayı becerenleri tek tek düşüren olaydır..

be hey geri zekalılar.. hatasızlık allah'a mahsus değil mi? kızcağız bir hata yaptıysa düzeltme yolunda elbirliği etmek gerekmez mi? durumdan istifade edip dipsiz kuyulara atacağına, elini uzatıp yardım etmek daha insani, daha vicdani değil mi? sen hiç mi hata yapmadın hayatında? hiç mi utanacağın şeyler gelmedi başına?

hz. ali bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum derken alfabeyi mi kast etmiş sadece? yoksa eğitim, yol gösterme, hami olmaktan mı bahsetmiş? yuh sizin kalıbınıza, yuh sizin insanlığınıza..

urgan verecekmiş de, kendini assınmış.. insanlıktan nasibini almamış, insanlık dersi veriyor.. diğerlerine değinmiyorum bile..

bir de müslüman geçiniyorsunuz.. aynı göğün altında yaşamaktan, aynı allah'a inanmaktan, aynı dinin mensubu olmaktan utandığım leş kargalarısınız. bir olmuş, içinizin pisliğini temizlemek adına başkasının namus bekçiliğine sarılıyorsunuz; ettiğiniz küfrün, aldığınız ahın, girdiğiniz günahın boyutunu düşünmeden beş vakit yatıp kalkmakla cennetin kapıları ardına dek açılacak sanıyorsunuz..

siz kitabınızı nerenizle okuyorsunuz lan?
  • gerçekten çok yerinde bir davranıştır. sonuçta hamilelik bulaşıcı bir hastalık. düşünsenize müdire de dahil tüm yurdun toptan hamile kaldığını! allah muhafaza doğrusu.
  • yine sinirlerimi tepeme cikartmayi basaran canlilardan haberdar oldum.

ne o, ibret alinacak olaymis.

niye kiz evli degil. hamile kalmis sonra gidip kürtaj olmus, sonra da yurttan atilmis üstelik müdire hanim tehdit ederek, kizin yurt icin verdigi depozitonun üstüne yatmis birde.

ben ibretlik bir olay göremiyorum aksine insanlik disi bir olay görüyorum.

burda elestirilmesi gereken kisi korunmadan sex yapip hamile kalip, kürtaj yaptiran kiz degil, aksine kizi yurttan atip, üstüne birde tehdit ederek kizin parasinin üstüne yatan müdire.

gercek bir ahlaksiz bir kisi varsa bu olayda, o da müdire hanim.

ahlak, namus bahanesiyle bir kizi yurttan at ama tehdit edip, parasinin üstüne kon. sokakta para calan insandan bila daha büyük bir ahlaksizliktir bu. olabilecek en igrenc hirsizliktir bu.

bunu görmeyip, kizin birisiyle sevismesine kafayi takmissiniz. yaziklar olsun size.
  • kalpsiz, vicdansız insan işidir.

ortaya dökülen dinci bozması, allah yalakası tipler ise, hastanelerde en fazla kimlerin diktirdiklerini birinci elden bilen insanları şaşırtmamaktadır.
    umarım "sorumlu" insanlardan telefon alırsınız derdim ama evlatlarınıza yazık..
    gerçi sizin evlatlarınıza her halükarda yazık ya..
  • yukarıdaki yazıları okuduğum zaman maalesef ki şaşırmadığım olay. ne bekliyoruz ki bu zihniyetten... kürtaj yasası akabinde gelen ölümler, narkozsuz kürtajlar, hakaretler ve daha bir sürü örnek. aslında daha yazacak o kadar çok şey var ki ama 3 yıl önce düzene küfredenler, şimdi şükreder oldu. yarın öbür gün birisi tecavüze uğradığı için suçlu olacak. ''uyanın artık uyanın!!''
  • vay anasini ya millet ne ara fetva verir olmus, ne ara bu hallere dustuk sayin seyirciler. kizin yaptigi dogru demiyorum ama kime ne lan! yok onun bunun altina yatarsan sonucuna da katlanirsin yok zina da yok bik bik de bik bik!! valla kusura bakmasin tum bunlari yazanlar, bahsedilen bir insan hani duygulu olanindan, hissedebileninden! insandir beserdir sasardir. allah bile şirk disinda tum gunahlari affedebiliyoken size ne oluyo? hele o egosunu tatmin etmek icin insanlara kotu davranan ne oldugunu unutan kadinlar var ya soyunuz sopunuz kurusun e mi? evet bi noktada katiliyorum kadinlara yine en buyuk kotuluk kadinlardan gelir! lakin o korkak kucuk sevgiliyide unutmamak gerek siki gotune kacasica, erkekligini optugum!!haa unutmadan yargilayan, din adi altinda yafta yapistiranlar bi hadisi hatirlatayim sizlere: allah kinadigiz seyi yasatmadan oldurmez ;)
hesabın var mı? giriş yap