• sözlükteki abazandan ziyade badak arkadaşların sayıca fazlalığını gösterip üzmüş gizemli kız. yıl 2007 olmuş, adamın gittiği 23490820394. zirve ama gel gör ki hala bir santim ilerleme yok. adam olmaz lan sizden. içlerinden bi tanesi de boş bir sticker'a "zirvenin en güzel kızı" yazıp "pardon senden düştü galiba" demeyi akıl edememiş; öyle tren misali arkasından bakmışlar. yazık diyorum. çok yazık. yarına umutla bakamıyorum...
  • aman yarabbi ben nereye geldim diyerek zirveden hızla koşarak uzaklaştığı rivayet edilir. ardından ara sokaklarda dahi arama-tarama çalışmalarını sürdüren zirveden hatun kaldırma ekibi eli boş dönmüştür.
  • bi aydır konuştuğum kızın bu olduğuna dair bi laf çıktı dün de önce acaip şaşırdım, sonra bizim tek kaşlı adama haber versem mi vermesem mi bilemedim, "küt saçlı kız ve sözlük aşk üçgeni" diye bi başlık altında iki buçuk word sayfası uzunluğunda bi yazı yazıp bütün tanışıklığı ve bu üçgenin üç öğesini de (ben, kız ve tek kaşlı adam) içeren bi tefrika yazdım, sözlüğe aktarmadan önce kıza okuttum, hafif bi kavga başlattım bunları yazdığım için ama sonra tatlıya bağladım ama en son bu kız olmadığını öğrenince bütün yazı içimde patladı.

ama bi şeyin farkına vardım. küt saçlı kız, sen sen ol sakın ha ortaya çıkma, sakın deşifre olma, o kadar geyiğe bağlamış bi mevzu ki bu artık, bi deşifre olursan yeminle kaldıramazsın dönecek geyikleri. "lan sen tanıyorsun sanıp iki sayfa yazı yazmadın mı ne konuşuyorsun" diyeceksiniz ama benim yazım tam tersine bu geyiklerin önünü alacak ve kızı koruyacak mizahi bi yazıydı. eğer seni de koruyacak bi cengaverin, beyaz atlı prensin yoksa çıkma sakın ortaya.

ha ama dersen ki evet korunmaya kollanmaya ihtiyacım var, her şey bi mesaja bakar ehieihei..

ciddi not: bak gördün mü geyiğin sardığı boyutu, entry kendisini haklı çıkarıyor işte, illa ki geyiğe sarmadan bitiremedim ben de. sen sen ol git bi kuaföre kısa kestir saçlarını. zaten bi kıza çok yakışır kısa saç valla bak. en azından ben çok yakıştırırım. yap, sonra da ben göreyim yorum yapayım tamam mı?

hay dilimi eşek arısı soksun e mi..
  • hakkında bilinenlerin kısıtlı olduğu bir kızdır. bacımızdır.
hesabın var mı? giriş yap