• şiddetli olanına yakalandıysanız ağız tadıyla bi entry girmezs
  • geçenlerde bu hastalığın yüzünden az daha ankara metrosunun tam ortasına sıçıyordum arkadaş ya.

otobüsüm var aşti'ye gideceğim. hani bir önceden belirti felan olur değil mi, karnın bi acayip olur felan. yok arkadaş. çok iyiydim yani, hiç bir şeyim yoktu. neyse evden çıktım, bindim metroya. hassiktir bir karın ağrısı, noluyoruz lan dedim. dayanamıyorum yani salmam lazım, ama o kadar kişi içinde ömür billah unutamayacağım rezilliği yaşamak da istemiyorum. indim yenimahalle durağında. götüm götüm ilerleyerek tuvalet bakınıyorum. bu meret de yürüdükçe etkisini arttıyor heralde, daha fena sıçasım geliyor felan.

metrodaki güvenlik görevlisine; tuvaleti kullanmam lazım acil, nerede var acaba dedim? bilmiyorum ki dedi. e mübarek sen burda güvenlik görevlisisin, hiç mi gün içinde sıçasın gelmiyor? nereye sıçıyorsun acaba diye söylendim kendi kendime. neyse ki semt pazarı varmış. götüm götüm ilerleyerek tuvaleti buldum. içimdeki tüm kötülüklerden arınıyordum ki, tuvalette tuvalet kağıdı olmadığını farkettim anasını satim. beynimden vurulmuşa döndüm. tuvalet tuvalet olalı böyle zülum görmemiştir heralde ki, ayak yoluna gelen pazarcılar girmiyip geri dönüyorlardı yani.

ee tuvalet kağıdı yok, ne yapıcam ben derken, bağırmaya başladım. dayııııııı, dayııııı bak bi diyerekten. dedim zor durumdayım tuvalet kağıdı getir, ne biçim tuvalet işletiyon dedim. tabi bunları derken donum paçalarıma kadar sıyrılmış, çömelmiş vaziyetteyim ve sıcaktan dakika 2 litre terliyorum. neyse dayı sağolsun, getirdi de tuvalletten çıkabildim. dayıya ücret olarak 3 sıçma ücreti verdim. yazık sonuçta adama.

bu da böyle bi anımdır. allah kimseyi dışarıdayken ishalle sınamasın arkadaş. vallahi ömrümden 10 sene gitti rahat.
  • ishal halindeyken büyük abdest ihtiyaci giderildikten sonra duvarlar ve tavan itinayla kontrol edilmeli ve ev ahalisine olunacaksa minimal derecede rezil olunulmalidir.
  • dötün dile gelip konu$ması olayı
    - pötür pötür pöt pöt pöt bilup
    - ne diyosun aloo?
  • insani eve mihlayan, yolundan alikoyan hastalik.
    hayir yani verem olsaniz, surune surune gidersiniz gideceginiz yere.
    e ama sica sica da gidilmiyo be kardesim.
    (bkz: got veremi)
  • afedersin ama sabah 06:30'dan beri götten işetmektedir. öyle mecazi falan değil bildiğin şırıl şırıl tazikli bir şekilde götten işiyorum. iş ne zaman ciddi boyuta ulaşacak onu merak etmekteyim şuan. sıçarak ölmek üzereyim galiba sanırsam. haşlanmış patates ve bildiğim bir hurafe doğrultusunda kuru kahvenin üzerine limon sıkarak yedim. heç bi' sikime yaramadı.

elveda...
  • kibarca söylemek gerekirse; alt solunum yolları enfeksiyonu.
  • kötten çorba akması..
  • bir yarasanın yakalanabileceği en kötü hastalık.
  • osurdugunu sanarken altina sictigin hastalik.
hesabın var mı? giriş yap