• teknoloji ilizyonu hipnotik dişi. iyi proje! trans halinde kitlelerce dinleniyor.
  • cemal reşit rey'in kızıdır. ciddiyim bak!
  • stüdyodan dışarı adım atamayasıca kadın. allasen şu kadına sesi güzel denmesin artık.. şahane sesli, sesinin güzelliği yüzünü geçmiş, büyülü filan, döktürmüş maşallah herkes. yahu tamam yüzü güzel, duruşu güzel, vücudu güzel herşeyi güzel ama kanlı canlı şarkı söylerken katlanabilen beri gelsin..

http://www.youtube.com/watch?v=ns3szig13lk
    bu ne be?
  • müzikal açıdan ne kadar kaliteli ve nitelikli olursa olsun şahsımı aşırı huzursuz eden şarkılara sahip hatun kişi.

asla ve kat'a yaptığı müzik kötüdür, kendisi çirkindir demiyorum. zira hem yaptığı müzik gayet başarılı hem de kendisi çok güzel. fakat, bakışından ve duruşundan olduğu gibi, şarkılarından da ruhsuzluk akıyor adeta. kendisini dinlerken üzerime öyle bir boş vermişlik hissi çöküyor ki, hayattan ve her şeyden bir anda soğuyorum. havalı görünme çabasından mıdır yoksa cidden sahip olduğu ruh halinden midir bilemiyorum, yüzünde her daim görülebilen o depresif ifade ile beni çileden çıkarıyor ve bu yüzden kliplerinden de bir haz alamıyorum.

oysa kendisine karşı makul ölçülerde sempati bile duyuyorum. ama yukarıda belirttiğim sebeplerden ötürü, lana del rey'in gözümdeki yeri tam olarak adele vs lena headey grafiğinin operating point'idir.*

ve son olarak şunu da delicesine haykırmak istiyorum: lana rey röy
  • retro kılığın ve apzürt takıların en çok yakıştığı, problemliymiş gibi şarkı söyleyen, bir insanın heryeri mi güzel olur dediğimiz kadın vokal.
  • born to die(acoustic)etkileyici sesi ve yaptığı işteki ciddiyetiyle beni sıla gençoğlu kadar etkileyen sanatçıdır. sahnedeki duruşu ve şarkılarındaki özgünlük,güzelliğiyle birlikte(her ne kadar estetikli olsa da) onu amerika listelerinde en üstlere taşımıştır. ayrıca born to die ın akustik performansıyla beni benden almıştır.
  • kendisi sanıyorum ki bir mazzy star bir hope sandoval olmaya çalışıyor. klipleri, tavırları neredeyse aynı.
  • lizzy grant iken daha güzelmiş diyebileceğim kadın şarkıcı. ama olsun bu halide candır. sesine lafım yok zaten, ilk duyduğum andan itibaren büyüledi beni. kötü canlı performansları da var tabi ki ama şu performansa kötü diyenin anlını karışlarım. kapat gözünü bant kaydı zannedersin o küçük eklemeleri olmasa. onlar da ayrı bir güzel olmuş zaten bu parçada.
  • sesi güzel kendi güzel kadın. 27 yaşında. sağsalim şu yaşı atlatsın başka bişi istemem.
  • kliplerinde sevişmeyi adet haline getirmiş sanatçı. sanırım çok sevişgen bir arkadaş. ikiz yatağı da vardır kesin.

(bkz: saldıray abi mode on)
hesabın var mı? giriş yap