• akp'nin gucunun cemaatci'nin anca azerisine yettigini gosteren durum.
  • hırsızın, rüşvetçinin, ihale avcılarının, teröristlerin elini kolunu sallaya sallaya hüküm sürdüğü bir ülkede gerçekleşen olay... ve bu olay sadece bir kaç tweet sayesinde deniyor... özgürlüğe gel, demokrasiye gel!

kişiliğini bilmem ama zeynalov'un görüşlerini de beğenmeyen biriyim...
  • 8 sene önce ürdün'de bir grup avrupalı ve arap genç arasında staj yaparken, her yerde posteri ve resimleri asılan (herhalde altında sağlam irade filan yazıyordu arapça) ürdün kralı abdullahın resimlerine bakıp artık dalga geçmek için "who is this guy, this is the first time i saw him?" gibi salak salak espiriler yapıyorduk.
    ürdünlü arkadaşlar bunu duyunca "aman dikkat başımıza iş gelebilir" diyerek uyarıyorlardı, biz de bir anlam veremiyorduk bu uyarılara.
    ürdünde yaşadıklarımı gayet anlamlandıran olaydır.
  • akp karşıtıysa gebertilsin kafasındaki militanlar dışında aklı olan herkesin karşı çıkacağı durumdur.
  • ülkedeki faşizmden herkesin payına düşeni almasıdır.

gezi'ye giden biber gazı yiyecek, hırsızı yakalayan savcı görevinden alınacak, başbakanı eleştiren sürülecek de sana bir şey olmayacak mı sanıyorsun? sana da vuracak. bekle ve gör. sünni, türk, heteroseksüel ve muhafazakar bir kimse de olsan, sana da vuracak.
  • ocakdışı edilmesi üzerine abuk subuk tivitler atarsa gönderirler tabi hımınaa ghoyimm diyenleri anlamak mümkün değildir.

hollywood filmlerine bakın, 3 filmden 1' inde memlekette nerde it köpek varsa, memleketin başına bela geliyorsa fbı' dan cıa' den biliyorlar, üzerine yüz milyon dolar bütçe koyuyolar filme..bunu yapanları sınır dışı etmeye çalışsalar abd' de adam kalmaz. ama dokunuyor mu herifler, hayır. rahatlar çünkü , sikimde olur mu zaten yanlış yapanın tepesine anında biniyorum diyorlar.

bizimkiler normalde bunu yapmasa, sabah evlerinden delilsiz milleti toplama güçleri olmasa neyse diyeceğim de bizimkilerin bu hareketi yapmasının esas sebebi kendi yandaşlarının da sürekli benzer dezenformasyon yöntemini kullanması ve hitap ettikleri kitlenin bu bilgileri çok kolay kabullenebilmeleri.
  • tanımam etmem. tanısam da sevmem. benim kriterlerime göre sevilecek biri olduğunu da sanmam. lakin adamın sınırdışı edilmesi üzerinden ahlaksızca, bayağıca, düşükçe dalga geçtiğini gördüğüm kimi er kişilerle kimi kenar mahalle dilberleri de midemi bulandırdı.
  • iddia edilenlerin aksine çift karakterli! olduğu için sınırdışı edilmiştir

türkçe hesabından : 18 ekim 2013: her gün, istisnasız, başbakanın başarısı için dua ediyorum

ingilizce hesabından: 26 aralık 2013: turkish prosecutors order polive to arrest al-qaeda affiliates, erdogan's appointed police chiefs refuse to comply.

türkçe hesabından : 27 aralık 2013: allah büyüktür, adildir. erdoğan'a karşı bir komplo varsa ve başbakan mağdursa, elbet darbecileri, komplocuları hak ile yeksan eder

türkçe hesabından: 03 şubat 2014: türkiye cumhuriyeti böyle zararlı bir lider görmedi. allah bunun şerrinden milletimizi korusun.

http://imageshack.com/a/img191/5076/w9gc.jpg
    https://twitter.com/…lov_/status/416648403972796416
    http://imageshack.com/a/img600/337/72oa.jpg
  • ayıptır. susun, susun. sıra size geldiğinde de başkaları susar.
  • üslub ve kalem oynatmada yeterlilik açısından zayıf olan ve bu zayıflığıyla bülent keneş gibi hizmet'e zarar veren isimlerden biri zeynalov. ama bu kadar. tayyib'i sevmiyorum dediği için gönderildi bu adam. nefretle gönderildi. ''al ulan .mına koduğum gör bakalım şimdi hanya'yı konya'yı'' dendi tam anlamıyla.

tabi ki kahbelik olarak görüyorum bu sınırdışı etme işini. pkk'ya bile yapılmayanlar bunlara yapılıyor. tabi ki köppeklik olarak görüyorum bu sınırdışı etme işini.
hesabın var mı? giriş yap