• dün gece oynanan boston maçındaki smaç profesyonel kariyerindeki ilk smaçmış. ntvsporun yalancısıyım. allah allah.
  • lebron james'in yancısı olarak görüldüğü için hiçbir zaman hakettiği saygıyı görememiş, "cleveland'da bi lebron var gerisi hep faso fiso hacım" düşüncesi nedeniyle hor görülmüştür, halbuki gayet komple bir guard'dır. clippers'a takas edilmesiyle gerçek değeri yavaş yavaş anlaşılacaktır zaten geldiğinden beri 19 sayı 6 küsür de asist ortalamasıyla oynuyor, clutch clutch üçlükler atıyor.
  • her maç öncesi in the air tonight dinlermiş bu arkadaş. halbuki kendisinde tam gangsta rap tipi var. şaşırdım.
  • home court'ta oynarken, kendisinin downtown'dan yolladığı her üçlükten sonra salonda godfather theme çalar. rakibe korku, sevenlerine keyif dolu anlar yaşatır.

tip olarakta gangsta'dan farkı yoktur zaten.
  • (bkz: kolpaçino)
  • nba tarihinin açık ara bir numaralı ismi olan efsanevi basketbolcu. hidayet ve mehmet gibi sıradan oyuncuların yanında basketbolun maradonası kalmaktadır.
  • 1960'lara stay hitiyle damga vurmuş aşmış şarkıcı. o kadar oynak, öyle içten bir şarkı ki zodiac'da düetle taçlandırmış ortaya 30 kez repeate alınsa da sıkılınmayacak bir eser çıkmış.

aradan 42 yıl geçmiş ve ben hala dinliyorum, çıstak çıstak oynuyorum.

buyrunuz, dinleyiniz, nesillerimize miras bırakınız.
  • jazz için kesinlikle çok yetersiz bir oyun kurucudur. geçen sezonun play off'larında sas karşılaşmalarında topu rakip sahaya taşımakta zorlanan takımın hala en iyi oyun kurucusu, ki oyun kuruculuğu tartışılır, mo williams ise, takım yönetimi açıkça "ben başarı istemiyorum" demektedir.

bugünkü clippers karşılaşmasında denediği saçma şutları sezon içinde denemez umarım, ama deneyeceğine de adım gibi eminim. burks-foye ikilisini 1 ve 2'de açıkçası tercih ederim. hayward gardaşım da 2-3 arasında dönüşümlü olarak forma giyer, kardeş kardeş oynarlar.
  • gerçek bir süperstar olan efsanevi oyuncu. michael jordan denen overrated morukdan daha iyi bence.
hesabın var mı? giriş yap