• dokuzuncu nesil müzmin çaylak, hoşgelmesini bekliyoruz, on parmağında on marifet, senaryo edebiyat ne arasan, bazen unutkan olabiliyor anlayışla karşılıyoruz, ikincisinde affetmeyiz o ayrı...

edit: artık aramızda...
  • her konuştuğunda ağzından bal , zaman zaman çükünden şeker damlayan, beynini bünyesinin diğer uzuvlarından çok daha iyi kullanabilme yetisine sahip, yazın alanında en az 10 kaplan gücünde olan iyi insan, arkadaş, dost. ek olarak senarist, karikatürist, müzisyen, teoloji meraklısı, sarhoş, parsiyel sinefil ve tanrı uzmanı.
  • "nickalti moderator" diye bir tanimla durup dururken ne kadar yaratici bir insan oldugunu biz tüm insanlik alemine gosteren samanist. caylak filan ama sozluge yazar olmasi gereken insanlardan biri. 2 saatlik sohbetin akabinde gonul rahatligiyla soyluyorum bunu. (benim ne haddime ise...)
  • kucuk iskender'in siirlerine beste yapan bir muzik grubu. oya ve eyup adli iki kisinden olusmakta.
  • 1 yıl 1 aydır çaylak olan memur kılıklı şaman.
  • inadına çaylak. tanıdığım en iyi yazarlardan biri aslında. aynı kelimeleri, ayrı ayrı yanyana getiriyoruz, bakıyorum benimkiler birleşince bir halta benzemiyor. kıskanıyorum, evet.
  • ra'nın gözü vardır bunda ya da onun ra'da gözü vardır, bilemedim.
  • hakkında mutlu şeyler yazmak istediğim doğum günü çocuğu bu. hayatın iyi olan ne varsa hep ayağına getirmesini istediğim güzel insan. dolu dolu yaşasın, tadı hiç kaçmasın, baharı hissetsin hep, canı hiç sıkılmasın. doğum günün kutlu olsun..
  • birbirinden oldukca uzak iki kucuk sehirde yasamamiza ragmen, uzaklari yakin eden sozluk sayesinde tanidigim, ortak begenilerimiz* sonucu sohbetinden keyif aldigim, bir turlu acilamadigi sevgilisine* kismetse acilmasini temenni ettigim, iyi ki dogmus efendi insan, devlet sanatcisi..
  • (bkz: müdür)
hesabın var mı? giriş yap