• doğum gününü hilton'da kutlayacağına dari söylentiler vardır. taş ve sopalarla geliyoruz.

bir dost.
  • bu gece 21:00'de sourberry'de gökyüzünde karpuz kesen kırgızlar'ın konuğu olacaktır. heleloy!
  • johnny depp'in dublörlüğü yapacaktı ama boydan kaybetti.
  • iett'yi protestoya mı geliyor fethetmeye mi belli değil insan. +1453 ne lem? yani başka açıklaması olamaz.

http://limon.6degreesunder.com/…09395/katilim/?r=zr
  • ra'nın gözü vardır bunda ya da onun ra'da gözü vardır, bilemedim.
  • hani bazen bir kelime dilinin ucundadır ama söyleyemezsin ya, kafayı yicek gibi olursun. neydi o? neydi o? diye için içini kemirir. bir sürü muhtelif kelime gelir aklına, aynı tadı vermez. ama bir yandan da sen anlatmak istediğini anlatıp geçmişsindir. sadece zihnini kurcalayıp durur. hıh işte aynısını ben bu yazar için, yeni tanıştığım yüz yıllık arkadaşım için hissediyorum. hala da gizliden gizliye nerden tanıyorum acaba? diye düşünmekten kendimi alamıyorum, oysa ki o faslı bir çırpıda geçtik, muhabbeti koyulttuk bile.

an itibari ile 5672. uykusunda olduğunu biliyor, rüyasında çok sevdiği insanı görüyor olmasını diliyorum. *

sonradan edit: 41. başlık altı entrysini gitmişim. 41 kere maaşallah! *
  • nasıl olacak e.? ne zaman geçecek bu iç sıkıntısı? olmuyor değil mi? geçmiyor asla. biliyorsun sebebini. geçmiyor ve geçmeyecek, adın gibi biliyorsun. yaptığın her şey, tüm arayışların, tüm var oluş kaygıların, tüm sanatsal sıkıntıların, tüm edebi, tüm uluhi ve dünyevi, tüm cinsi ve nebati, tüm maddi ve manevi ve cismi ve cismani ve vehleten vehl eden, tüm uydurdukların, tüm gerçekçi zeminlere çekmek için çaba sarf ettiklerin, göklerden gelen, göklerden geldiğine kendini yavaş yavaş, sabırla, yılmadan ve safça inandırdıkların, aklına gelen her şey, aklına takılan, aklına taktığın, orasını burasını kurcalamak için aklına kendin taktığın, söküp söküp bozduğun, tekrar birleştirdiğin veya birleştiremediğin ve hatta ne biliyor musun, tüm aşkların, tutkuların, göz yaşların ve kahkahaların, sevişmelerin ve kaçışların, sığınışların, korumaların ve kollamaların, uyuyup uyanmaların ve hatta korkuların, hepsi, her şey ölüm gelip de seni alana kadar vakit geçirmek için. kendini oyalıyorsun e., biliyorsun değil mi?

insan en kolay kendini kandırır e.. bunu en iyi sen biliyorsun. inanmadığın halde kendi kendine inandırdıklarından biliyorsun. 10 yıldır biliyorsun, 12 yıldır, 19 yıldır, 21 yıldır biliyorsun. amına koyim, bildiğin halde kendini bilmediğine inandırıyorsun.

geçmeyecek biliyorsun değil mi e.?
  • eski oda arkadaşımın daha eski oda arkadaşıydı.
  • nametagimi nerden aldığımı soran 100. kişiydi, "geçen seneden kaldı" dedim, yanımdaki* nickini sormayı aklı etmese geçip gidecektim. tanıştık görüştük. memnun da olduk bence. ben şahsen oldum. çok :)
  • partide sarhoş olup dağıttı, biri gelip alsın bu pezevengi. mekandan ha kovulduk ha kovulacağız, yalnız taşıyamam. eve götürünce de kendisine doğum günü hediyesi olarak acı kahve yapıciim.

naber moruk?
hesabın var mı? giriş yap