• ojelerinin renkleri ve kalitesi gayet güzel, hoş, hastasıyım tamam ama ikinci kullanımdan sonra fırçanın kapak kısmından ayrılmasına anlam veremiyorum. bunu da düzeltirlerse tam süper olacak.
  • pastel renk, beyazla yumuşatılarak rengi açılmış ya da soluklaştırılmış renktir, rengin saf olarak kullanılması daha gerçekçi bir etki yaratırken pastel renklerin kullanılması da romantik bir etki yaratabilir.
  • gayet kaliteli ojeleri olan kozmetik markası. flormarın kurumayan, yastık izi olan ve en küçük darbede bozulan ojelerine onyüzbinmilyonbaloncuk basar.
  • hem kanserojen içermeyen, hem de güzel renklere sahip ojeler üretiyor ki benim için çok önemli. istediğiniz dupe, ton vs bulunabiliyor. kalıcılığı da diğerleri kadar, rimmel 60 secondstan iyi. yerli malı hem.
    yalnız; fırçalarına da bi özen gösterseler keşke...

edit: az önce denedim. 3 saattir temizlik yapıyorum, ellerimde fırçalar, bilmem neler. kırmızı ojelerim hala duruyo, tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum <3
  • benim dikkatsizliğimden kaynaklanan ve kargoya verilmişken fark ettiğim bir sipariş hatası sebebiyle değişiklik isteğimi hiç mırın kırın etmeden kargodan geri alıp, ürünü değiştirip, tekrar kargolayan bir erol bey'i barındıran kozmetik şirketi.

siparişimin kargo şirketinden henüz yola çıkmamış olması şansım olsa bile davranışları ve özenleri tüm şirketlere örnek olası düzeyde.

müşteri kazanmak ve kalıcı müşteri edinmek güler yüzlü davranarak ve müşteriye saygı duyarak gerçekleşiyor.

teşekkürler.
  • ojelerin renklerine gösterdiği özeni fırçalarına da göstermesini dilediğim marka. açmaya çalışırken fırçalar saplarından ayrılıyor. ojeyi bozmadan o kapakları açmaya çalışmak çin işkencesi gibi bir şey :/
  • chocolate coffee parfümlü ojesi çılgınlar gibi çikolata kokan firma. 10 parmağımı birden nutellaya daldırmak gibi =/

edit: 5-10 dk sonra geçiyormuş.. peh.
  • 76 numaralı olanı, oje dünyasının eline verebilecek renge sahip oje markası. şahane bir kırmızı! flormar oje ile aralarında sanırım 50kr falan fark var ki önceden bu fark çok daha fazlaydı. ancak yeni çıkan renkleri her yerde bulmak pek mümkün değil. umarım yakın zamanda bir pastel standındaki sezon ojelerini eksiksiz görebiliriz. ben ve benim gibi tüm oje fetişleri için büyük bir ricadır bu.
  • birdaha flormar kullanmama kararı aldıran ojeleri var, kırmızı oje dediğin bir günde çıkar normalde 4 gün çıkmıyormuş bu meret hemen de kuruyor ojeleri çok kaliteli gerçekten.
  • göz kalemleri başarılıdır. kim ne derse desin. özellikle simli olanları. hem kolay sürülür hem de uzun süre akmaz, bulaşmaz. temizlemek hayli zahmetli o ayrı konu. ama bence başarılı. çok başarılı dediğimiz markaların bile eline verir kalite konusunda. tecrübe ile sabittir. ojeleri ise fazla cıvık, sürdüğün zaman taşma yapıyor. o problemi de çözseler süper olur. ha bir de yıllar önce şampuanları da vardı bunların, süper kokardı, tekrar piyasaya sürseler ya. sözlükte istek saatinin sonuna da gelmiş oldum böylelikle. esen kalın.
hesabın var mı? giriş yap