• bence cem yılmaza göre oldukça sempatik olan insan. hayatımda cem yılmaz kadar itici bi komedyen görmedim cemin saçma sapan bel altı esprilerini dinlemektense şahanın o beğenmediğiniz filmlerini izlemeyi tercih ederim.
  • twitter hesabı recep ivedik tarafından hacklenmiştir.

edit: küçük bir değişiklik
  • işin başındayken eski komedyenleri sürekli aynı tiplemeleri yaptıkları için eleştiren ve üstüne recep ivedik isminde 3 tane (dördüncüsü de yoldaymış) bayağı film çekip vizyona sokan apolitik komikçi. hal böyleyken attığı iki tweet ne kadar önemli? milyonlar izliyormuş.. "türk tv izleyicisi"nde ucuz bir damar bulmuş, oradan ilerleyip dünya kadar para kazanıyor, helali hoş olsun. hoş olsun da 10 sene sonra kim dönüp bakar acaba yaptıklarına?
    mcdonalds'a gidip bir hamburger menu yemek hayatınıza ne kadar anlam katacaksa, bir şahan filmini izlemek de o kadar katar.

not: apolitik kavramı tartışmaya açık. "politika yapmayan", "ideolojik olmayan" anlamında değil burada kullanılan. aslında tam olarak lennon'un şarkısında söylediği gibi "and you think you're so clever and classless and free. but you're still fucking peasants as far as i can see" yani, öyle "politik değilim, olmak durumunda değilim, savaşlar olmasın ühühühü" demenin manası yok. sen istediğin gibi düşün, her şey ideolojiktir. ürettiklerin ile hiçbir ideolojiye hizmet etmiyorsan, mevcut hakim ideolojiye hizmet ediyorsundur.
  • imdb puanına gülmesi normal. imdb puanı filmin puanı değil ki, o filme gişe rekoru yaptıran ülke puanı. türkiye'nin puanı 10 üzerinden 2'ymiş geçmiş olsun. buna ağlayacağımıza seneye daha iyi çalışalım ülke olarak.
  • tv8 den ayrıldığından bu yana pul kadar değeri yoktur gözümde, hahahahaha çok da fififi.
    son dönem birlikte olduğun hatunlardan kafan bulanmış yavrum senin. hahahahah çok da zki
  • ancak rol yaptığında güldürebiliyor, çünkü kendisi aslında hiç komik değil.
  • ayni tweet icinde bir ''cok da'', bir ''cok ta'' yazan bir garip adam. tek tesellim da'yi da, ta'yi da bir sekilde ayri yazabilmis olmasi. derken.... iste boyle bir sey...
  • imdb.com'a giriyoruz, tv sekmesinin üzerine gelip top tv series linkine tıklıyoruz. güzel. biraz aşağıya skrolladık mı? evet işte orda. leyla ile mecnun. imdb'nin en iyi diziler listesinde 9,1 puanla 10. sırada. hem de kafasını derslerine verip atomu parçalayanların oylarıyla orda. anlıyor musun beni şahan?
  • kafasi karisik adam...

filmin gise yapmasi ve kendisine para kazandirmasi, seyreden herkesin "begendigi" anlamina gelmez.

bir heves gidip, cok mutsuz da ayrilmis olamaz mi insanlar?

not: filmi seyretmedim, recep ivediklerin de hicbirini seyretmemistim.
  • bu kadar giri alınca öldü sandığım.

twitter insanın şirazesini mi bozuyor nedir? herkes de bir 10 yaşında ergen konuşma biçimi.

cıvıklığa meyilli nesle aşina değilim.
hesabın var mı? giriş yap