• insanı kendinden soğutan, dipsiz kuyularda ipsiz bırakan bir aktör, yarı-tanrı. aynı evrimsel süreçten geçip ne kadar başka noktalara varmışız tövbeler tövbesi. arrow dizisinin yönetmeni de acımamış, vermiş yakın çekim adonisi, vermiş bicepsi tricepsi. höff..

adamın talihsizliği bu kadar güzel oluşu, diziye odaklanamiyorum kendisini seyretmekten. sürekli çıkar üstündekileri ne dediğin anlaşılmıyor diyesim var. tamam sustum tamam.
  • gerçekten çok kral adam.

san diego comic con 2017'de kanser hastası küçük bir kız ile tanışıyor ve ona bilekliğini veriyor ve seneye geri getirmesini istiyor. comic con 2018'de kız geri geliyor bilekliğini iade ediyor. amell reis de bu sefer dizide kullandığı yayı veriyor ona ve aynı şekilde seneye geri getirmesini istiyor.

geçen haftaki comic con'da kız geri geliyor yayı teslim ediyor. bu sefer karşılığında ilk sezonda oliver queen'in giydiği kapşonlu kostümü alıyor ve seneye geri getireeğini söylüyor.

adam böyle böyle kanser ile mücadele eden bir hayranını belki de hayata bağlıyor.
  • böyle de bir adamdır:

https://www.facebook.com/…ell/posts/851734771578458

canını yediğim zaten yakışıklısın, hayır işleri falan sende (bkz: fuck cancer), karın var ve pek bi aşıksın, bi de baba oldun en şahanesinden :) para desen, çok şükür fitreni zekatını sağlam verirsin. ama mütevazinin önde gidenisin. dünyanın sekizinci harikası mısın sen nesin olm? ne kaldı lan amk? çıtayı yükseltmenin de bi ayarı olmalı, napsın bu adamlar? kesin bir dangozluk var sende ama daha bulamadım. allah sahibine bağışlasın.
    bu arada arrow 4. sezonu da onaylanmış, hayırlı uğurlu olsun, bol stephen amell li günler dileriz
  • şahsen tanımıyorum ama sanki sigara alsana desem gidip alacakmış gibi bir insan. arrow gibi başarılı ve büyük bir dizide green arrow'u oynuyor, yakışıklı, hayvan gibi vücut falan yapmış ama efsanevi derecede mütevazi bir adam. facebook'ta adama "sa" yaz "as" diye cevap verir.

çok takdir ediyorum böyle oyuncuları. ben olsam var ya burnumdan kıl aldırmazdım, paylaştığım şeyleri beğenen hatunlara falan yürürdüm.
  • yolda görsem sanırım laf atabileceğim bir adam.
    bi gelsin bir şey diyeceğim sadece.
  • bir tek bana mı öyle geliyor bilemedim ama adam kıvanç tatlıtuğ ile mehmet günsur melezi gibi
  • bizde niye yok diye hayıflandığım adam.

allah o kadar özenmiş ki yaratırken, neyse şimdi peçeteyle siliyorum salyalarımı. diyeceklerim bu kadardı.
  • very big cat maşallah...

yakışıklılığından gözünüzü almayı başarabilirseniz (andy whitfield'ın spartacus başarısına benzer şekilde) oliver queen'in duygusal ikilemlerini yüzüne çok iyi yansıttığını görebiliyorsunuz. neredeyse her bölüm, karizmatik süper kahramanlığı dışında adadan önceki ve sonraki oliver olarak üç karakteri birden hakkıyla canlandırıyor bu yaratık.
  • spartacus rolü için neden seçilmediğini anlamış değilim. liam mcintyre 'den çok daha iyi bir spartacus olurdu. arrowda görür görmez gözümde spartacus canlandı bence yazık olmuş. andy den sonraki efsane olabilirdi.
  • inanılmaz yakışıklı oyuncu. gördükçe kelimeler kifayetsiz kalıyor. andy'nin yerini dolduramayacak olsa da kendisinden mükemmel bir spartacus olabilirmiş.
hesabın var mı? giriş yap