• ev adresi "930-5th.ave., ny 10018, (central park east)" imis.. gorunce ne olacak, bilmiyorum, ama aksamustleri biraz oralarda dolasin, karsilasirsiniz, diyorlar..
  • bir hirsizin anilari kitabıyla baş döndüren yazar.
  • çok usta bir caz klarnetçisi olduğu bilinir kendisinin, hatta bir çok oscar törenine gidemeyişinin sebebi; törenle aynı gün bir barda caz çalıyor olmasıdır. zaten film müziklerinde caza olan ilgisini görmek mümkün olabilir.
  • beyin on yili ("the brain decade", 1990-200) na "beynim en onemli ikinci organimdir" diye katilimda bulunan dahi yazar/yonetmen/klarnet ustasi
  • su manyak sozun sahibi: "olumden korkmuyorum, sadece o geldiginde orada bulunmak istemiyorum" tek kelimeyle asmis insan.*
  • absurd karakterinin ve zeka pırıltılarının yuz ifadelerine zeki ve seksice yansıdıgı yonetmen,senarist,oyuncu ve muzik adamı dolayısıyla dusunur ..filmlerinde komedi adı altında genellikle kendi paranoyalarını endiselerini ve ozellikle de iliskilerini sorgulayan sofistike karakterler yaratan bunk projectin klarnetcisi ateist..
  • bir aralıkta doğmuş bir yaydır
  • "the noblest of all dogs is the hot dog for it feeds the hand that bites it" lafinin sahibi filmlerini izlerken acaip zevk aldigim insan...
  • bir filminde arkadaşı olan siyahi bir fahişeye (?) "kara delikler hakkında ne düşünüyorsun?" diye sorduğunda "hayatımı onunla kazanıyorum." cevabını alan manyak.
  • "sex between 2 people is a beautiful thing ; between 5 it's fantastic ... " diyen kişi
hesabın var mı? giriş yap