• anne heche:"vibrators. i think they are great. they keep you out of stupid sex. i'd pitch them to anybody."
  • beyin ölümü gerçekleşmiş, ailesi fişinin çekileceğini açıklamış. organları bağışlanacakmış. iyi oyuncuydu, bir çok filmiyle 90'lar ve 2000'lerin başında izlemiştik. ışıklar içinde uyusun.
  • yaslandikca guzellesen ender kadinlardan biriydi…
  • bir mental episodu (ruhen anormal durumu) da olmuş. psikiyatrik hastanede kısa süre tutulmuş. tanrı olduğunu iddia etmiş.
    kaynak: wikipedia
  • nazar boncuğu gibi gözleri var.
  • steve martin ile yaşadığı heteroseksüel ilişki, ellen degeneres ile yaşadığı lezbiyen ilişki, ardından bir kameramanla yaptığı evlilik ve sonunda kafayı çizmesi ile tanıdığımız güzel gözlü bir oyuncu. celestia adında bir ikincil kişiliği olduğunu ve bu kişiliğin uzaylı olduğunu anlatmıştır.
  • biden'in imza görüntüleri, üstüne öldüğü iddia edilen anne heche'nin zorla ambulansa bindirilişini, kaza öncesi otomobilin davranışını izleyince, birilerinin insanlıkla dalga geçtiği açıkça ortaya çıkıyor.

https://twitter.com/…e11/status/1559634321262235648
    https://twitter.com/…453/status/1558283732980682752
    https://twitter.com/…sic/status/1559287640377237507
  • 1998 yapımı six days seven nights filminde kendisinden 27 yaş büyük harrison ford ile oynarken sevgilisi rolünde hiç de sırıtmamış aktris.

tabi bu konuda asıl kişinin hakkını vermek lazım; o filmde harrison ford 56 yaşında. kendisi de, 28-29 yaşında olsa bildiğin arada 27 sene var, neredeyse iki katı ve insan hiç mi sırıtmaz, ohha be harrison abi.
  • bu kadınla ilgili görüntüler gerçek mi?
    ceset torbasında giderken birden torbayı yırtıp doğruluyor ve kadını ite kaka ambulansa bindiriyorlar. ey sözlük doktorları görev başına gelip bu durumu lütfen açıklayınız. gerçekten böyle bir şey olabilir mi? ceset torbası yırtıp doğrulan, belki fırsat bulsa ayağa kalkacak olan kadının beyni nasıl oksijensiz kalmış oluyor?
  • takip ettiğim biri olmadığı için trajik hayat öyküsünü bilmiyordum. kaza olayından bugüne 1 haftadır koma'da olan anne heche'in yaşam destek ünitesinden çekileceğini okuduk sabah.
    - daily mail

şu anda evli olmadığını da öğrenince, bu kararı kim verecek diye merak ettim. 2 çocuğu var, büyük oğlu 2002 doğumlu, 20 yaşında. hastanede hep annesinin yanındaymış ilk günden beri. "anne babası yaşıyor mu?" diye bakarken, trajik bir geçmişi olduğunu öğrendim. babası ölmüş, annesi hayatta ama annesiyle bağlarını uzun yıllar önce koparmış. bir de kız kardeşi varmış hayatta ama onunla da yeni yeni iletişim kurmaya başlamış.

babası bir baptist papazı ve koro yöneticisi. kızına zorla tecavüz ediyor. adam ayrıca gizli bir gay, çok renkli ve hareketli bir gay hayatı yaşıyor. amerika'da 80'lerin başında ilk açıklanan aids vakalarından biri oluyor ve bu hastalıktan ölüyor. anne heche, babasının kendisine de hastalığı bulaştırdığından çok korkuyor neyseki bulaşmamış ama genital herpes bulaştırdığını söylüyor. babanın ölümünün ardından tek erkek kardeşi de kullandığı arabayı bir ağaca çarparak intihar ediyor (belki oğluna da benzer şeyler yapmıştır bilmiyoruz). ama anne heche, babasının bir seks bağımlısı olduğunu düşündüğünü söylüyor 2001'de larry king'e verdiği röportajda.

babalarının aids'den ölmesinden sonra anneleri çok katı bir homoseksüel karşıtı oluyor. anne heche kendisi de bir lezbiyen olduğunu açıkladıktan sonra (öz babası tarafından tecavüz edilen bir kız nasıl erkeklere güvenebilir kolay kolay, lezbiyenlik olayının bir kısmının temelinde bu tarz travmalar var dediğimde itiraz ediyor kimileri), ayrıca annesini, babasının tacizlerine göz yummakla da suçluyor ve annesiyle arası açılıyor, bir daha konuşmuyorlar.

bu arada 1997- 2000 arasında birlikte olduğu ellen degeneres'i de üvey babası taciz etmiş ona da öz annesi göz yummuştu. ellen, sonradan annesini bir şekilde affetti ve görüşüyor. ama onun da lezbiyenliğinin temeli bu olay. bunu anlamak için rocket scientist olmaya gerek yok. (bu konularda j. k. rowling ile aynı yerde duruyorum).

öz annesi, kocasının yani ellen'in üvey babasının, evi terk etmemesi için öz kızına tacizine göz yumuyor. kız da buna tepki olarak tüm erkekleri reddediyor. "sen bir erkek için bana bunun yapılmasına göz yumdun. al ben de hayatımda hiç erkek istemiyorum" demiş oluyor.

evet sonuç itibariyle, anne heche'in yaşam ünitesinin kapatılmasının kararını 20 yaşındaki oğlu verecek.
    a rep for heche confirmed that she was declared brain dead on august 12. according to california law, that means the actress officially died at the age of 53, even though her heart was still beating.
hesabın var mı? giriş yap