• öğrencilerine attığı e-postaların sonlarında, isminin ba$ harfleri olan a.k. kisaltmasini kullanarak bunun kisaltma oldugunu anlayana kadar insani dumur eden bilkent hocasi. (sınavınız 7 mayıs'a ertelenmiştir a.k.)
  • haliyle tavrıyla ders anlatışıyla dünya tatlısı hoca. ingilizcesi ayrı şeker, türkçesi ayrı şirindir. kendisinden bölümümdeki tek sayısal ders olan istatistik'i alıyor olmama rağmen, istatistik dersinde mutluluğumun tavan yapmasını sağlayan azerdir kerimovdur. her gün daha da seviyorum, her gün daha çok kanım kaynıyor. dönem sonunda kendisine aşık olmuş biçimde, ondan tekrar ders almak adına finale girmeyip dersten f alacağım o olacak... ama f de vermez ki öyle melek öyle süper... aaaahh sözlükk ahhh çok bedbahtım...
  • bilkent üniversitesinde matematik bölüm başkanı olmasının yanı sıra tübitak matematik olimpiyatları komite başkanıdır. tübitak matematik kamplarında ders vermektedir. dersleri oldukça eğlenceli ve öğrencilerle iletişim halinde geçer. soruları çok kalitelidir. çözümleri sorularından da kalitelidir
  • tübitak olimpiyatlarında görev alan kişi.
  • sorduğu sorulara bakınca, hoca olsanız bile böyle soru soramayacağınızı anlamanıza yol açar, farklılığını hissettirir. *
  • bilkent'in en tatlı hocalarından bir tanesi. derste bağırdığı görülmemiştir, iyi anlatsa da defter karalama kağıdına döndüğünden dolayı sınav zamanı insanı korkutuyor ama kendisi her zaman tüm sınıflarda yaptığı quizleri ve ödevleri cevaplarıyla size atarak günü kurtarır. konuyu anlayan bir insan rahatlıkla sınavından 90 alabilir, her ne kadar ben 2. midtermden 30 alsam da. bakalım harf notu verme konusunda nasılmış bunu da yakın zamanda öğreneceğiz.

geç gelmiş edit: a'yı biraz zor verse de sectionı b'li notlara boğmuştur.
  • zamanında statistics for social sciences dersini aldığım azeri hocadir. kendisiyle matematik dışında politika ve futbol sohbetlerinde olmuştu. gayet yardımsever ve öğrenciyi ezmeyen ve onun yanında olan tavırları vardı. o yüzden kendisi ile çok iyi anlaşmıştım.
  • bilkent de bir hoca, matematik bölümünde. azeridir
  • kitaplari tum dunyada okunan bilkentlilerden birisi. eger sinifta kalma tehlikeniz varsa yuzsuzluk yapip not isteyebileceginiz en uygun hoca. seker gibi bi prof.
  • zamanında tübitak matematik proje yarışmasında jüri üyelerinden biriydi. keltoş, toparlak yüzlü, gencecik, sevimli bir adamdı.
hesabın var mı? giriş yap