• ingiliz kraliyet ailesi mensuplarına has bir ritüel.
    kraliçe veliahtı sanki pezevenkler:)
  • bahsi geçen kremlenme faslı ve envai çeşit diğer bakım aktivitesine laf eden erkeklere bir çift sözüm var:

laf etmesini biliyorsunuz hergeleler ama sonra mevzu hatundan açıldı mı kaymak gibi bacaklar, diri göğüsler, yumuşak ve dolgun dudaklar, selülitsiz popolar istiyorsunuz. önce bi bir gram krem görmemiş götüne, el topuk taşı değmemiş ayakalrına bak ve anla: o istediklerin bedava değil yavrum. kızlar fındık kadar sıçıyor ve hiç osurmuyor olabilirler, ama fındık kadar sıçabilmek ve hiç osurmamak için katlandıkları da az değil. pürüzsüz bacak, diri cilt istiyorsan bunları mümkün kılan aktivitelere laf etmeyecek, zaman ve efor harcayan kadına saygı duyacaksın.

yoksa kolay tabi türk kızları çok re re rö...
  • tekrar banyo etme faslına dönüşebilir. abartmamak gerekir.
  • bu zamana kadar beraber yaşadığım kız arkadaşlarımdan her hangi bir tanesinde görmediğim ritüeldir.

bunun iki ana nedeni olduğunu düşünmekteyim; birincisi beraber yaşadığım kız arkadaşlarım benim yanımda böyle bir zahmete girişmek istememiş ve mahrem bir aktivite olduğu inancına kapılmışlardır, ikincisi ise ne kadar varoş kız varsa ben gidip onları bulmuşum.

bu iki ihtimalin dışında arada kalan başka bir ihtimal ise, bu zamana kadar beraber yaşadığım kız arkadaşlarımın ciltlerinin zaten bebek cildi kadar güzel ve narin olmasıdır. fakat bu son ve yancı ihtimal benim, kadın cildinin narin olmasını anlayamama özelliğim ile etkisini yitirmektedir.

aklımda mantıklı olan tek bir ihtimal var o da bu zamana kadar beraber yaşadığım kızların varoş olmasıdır, ben de isterdim kraliyet ailesinden birisi olsun ne bileyim derebeyinin kızı olsun ama olmamış...

ne kadar çok "bu zamana kadar beraber yaşadığım kızlar" dedim arkadaş...
  • kim ne derse desin çok seksi bir görüntüdür.

not: erkeğim. yoksa kıllı bacaklarına krem süren bir erkek imajını seksi bulabilecek bir kadın düşünemiyorum.
  • işkenceymiş, kıyamam.

(bkz: allah başka dert vermesin)

banyo sonrası anadan üryan bi şekilde yarım saat boyunca yatakta uzanma ritüeli kadar garip değildir. hayır, yapan arkadaşım var, ordan biliyorum. "ben banyodan çıkınca yarım saat kadar benim odaya girmeyin" diye uyarıyo bi de adam, öyle de düşünceli. eheh.
  • angelina jolie'nin açıklamalarıyla kendisini daha da önemli hale getirmiştir.

--- spoiler ---

aldığım her kremin tadına bakar beğenirsem öyle alırım. tadıma bakacak kişinin damağında kötü tat bırakmak istemem.
    --- spoiler ---

bu kadın kesinlikle insan olamaz.
  • banyo zeminine kremi boca edip, sonra (tabii çıplak) yerde yuvarlanarak zamandan kazanabilirsiniz.
  • erkek adam tıraştan sonra tıraş kolonyası, hadi bilemedin tıraş losyonu sürer. banyodan sonra krem süren adam mı var lan burda ?

erkek adama uymayacak fasıldır. erkek adama göre fasıl dediğin, rakıyla balıkla olur.
  • özellikle sıcak havalarda, banyo sonrası kremlenme faslından sonra vücut kremi çeksin diye oturup soluklanma faslını önceler.
hesabın var mı? giriş yap