• yeşil devleri karıştırıp hulk'ı ıskalamaktır.

- isfendiyar, bak iki etti taş çalıyosun!
    - abi ne taş çalması ya ohooo ben okeye dönüyorum 4 eldir
    - isfendiyar! yalan söyleme isfendiyar! isfendiyaaaoooorrghhhh!
    - oha oha! abi gömlek yırtılıyo lan, pantolon sökülüyo!
    - yaooooorrgghh!
    - yemin ederim yeşeriyo adam, filizleniyor adeta!
    - oorrgghh!
    *ping!*
    - ahahaha abi bu muydu olacağın ya? bekliyorum ki bir canavar çıksın, bekliyorum ki ecdadım bi sarsılsın şöyle ama ohooo.
    - ?
    - oyna hadi oyna öyle sevimli sevimli bakma suratıma.
    - ??
    - pisiklet kornasından kulak yapmış bi de bana ya, hey allahım ya!

(bulabildiğim kadarıyla sözlük içerisinde ilk şurada yanyana anılmışlar, telif niyetine : #945798)
  • çok sinirlenip pigmeleşip yeşile dönüşüp yoda olmak da var, -ki ben bu durumda, böyle bir mutasyona uğrayan kişiden "zwonnnnnnn" sesini duymadan önce uzaklaşmanın mantıklı bir hareket olduğu düşüncesindeyim...
  • $anssizligin daniskasidir. ama yine de olumlu du$unmek lazim, kocaman ye$il kurbaga olmak da vardi i$in ucunda.

ondan sonra i$i gucu birak, opturmeye kas..
  • bir de çok sinirlenip sadece yeşil'e dönmek var ki ... neyse çok siyasi olmasın.
  • - lan brus? hani hulk olacaktık lan? ibiş olduk ola ola?
    - abi o deil de kulaklar hakikatten şahane oldu hahahaha..
    - olm bak çakıcam ama dev yeşil yumruğumla..
    - abi önermem.. çakarsan hulk olabilirim... valla rakının yanına meze yapar yerim seni.. ha meze demişken geçen bi başka arkadaş da devasa bi çerkesköy hıyarına dönüştü benim formülle.. eeheheh
    - ulan arkadaş beterin beteri varmış neyse.. kulak mulak en azından bi şeklimiz şemalimiz var..
    - valla senden az daha karizmatik görünüyodu..
    - ulan şindi seni..
    - aman abim.. hulk var bak.. sakin ol.. ben sana bi eşşek bulayım gezersiniz tozarsınız.. dostluk edersiniz birbirinize.. ahı ahı..
    - lan brus.. allah tependen baksın senin it herif..
  • çok sinirlenip yeşile dönüp bir de dörde bölünürseniz, bir de kabuk bağlarsanız kazayla filan, pizza masrafınız artabilir dikkat etmek lazım. tabi bir takım ninja yetenekleri karşılayabilir bu masrafımı dersen buyur dön yani.
  • biraz daha sinirlenip kömür kıvamına geldikten sonra "delikanlı adam renkli olmaz öyle" tavrı takınabilirsiniz.
  • - cok sinirlenip devle$ip ye$ile dönü$üp shrek olacakken siniri gecip pi$man olup yaptigi fevri hareketlerden utanmak!
    - konseptin icine yedirebilirsek bunu böyle öyle azar azar, ba$a tireyle filan?
    - hele!
  • yeterince sinirlenemeyince sümük'e dönüşme tehlikesini yaratan sevimli durum.
hesabın var mı? giriş yap