• crash, the game, payback gibi filmlerde "deborah kara unger" adi ile oynamis kanadali sarisin oyuncu. kaynagi bilinmeyen bir cekiciligi vardir ve yuzunde de surekli bir huzun tasir.
  • hollywoodun en underrated kadın oyuncusu bana göre. ulan bu kadar orjinal bir güzellik neden a sınıfı filmlerde az oynadı diye merak eder dururum ne zaman görsem.
  • ismindenmidir yoksa (bkz: crash) filmindenmidir bilemiyorum ama bana acayip derecede çekici gelen hatun.
  • sabahtan beri dilime dolanmış tamirci çırağı şarkısıyla the game izleyince, bu kadını gördüğüm her sahnede istemsiz bir şekilde "kalktı hilal kaşlarııı" diye mırıldandım. bunu niye yazdığım hakkında da bir fikrim yok.
  • en seksi sigara içen tanrıça silüetli tapılacak kadın...
  • alemin en guzel ve en etkileyici aktrislerinden birisidir, ustelik cok da yeteneklidir. crash onsuz olmazdi.
  • silent hillde görüldüğü üzere bu bayana kızıl saç da yakışmıştır. zaten bu güzellikle ne yapsa yakışır, hele o kedi gibi gözleri yok mu. ahhh ahhh
  • farklı bir çekiciliği var gerçekten(geçmiş zaman), şans eseri crash filminde denk geldim ve bende bir şeyleri harekete geçirdi. fragmandan rosamund pike'e benzettim, oyuncular arasında onu göremeyince şaşırdım.
    yaş aldıkça o güzeliğinden de hoş olan her şeyde olduğu gibi azalmalar olmuş.
    ve bir de ablacım allah aşkına neden düzgün yapımlarla insanların gözüne gözüne sokmadın güzelliğini gençliğinde.
  • perdede göründüğü anda filmi bırakıp onu izlemeye başladığım, buz kadar duru ve güzel ilahe. hiç bir kadın onun gibi sigara içemez.
  • ilk kez payback'de dikkatimi çeken güzel aktris. kanadalıymış niye şaşırmadım acaba.
    http://www.imdb.com/name/nm0000679/
hesabın var mı? giriş yap