• alışkanlıktan olması olası durum. huzur bulamıyorum küfür etmeyince, bir yanım eksik gibi kalıyor. küfür edince bir dinginlik çöküyor üstüme. benden öte benden ziyade.
  • hissederek soyleyince haz verdigi kanaatindeyim. kesinlikle rahatlatici bir etkisi de var.

(bkz: barzo.swf)
    (bkz: barzo.swf bağımlıları derneği)
  • yanlış yorum arıncına koyim.

haz almayla ilgisi yoktur, daha çok samimiyettendir. ama çok alıştırırsan ağzı, küfür bazen kazayla samimi olmadığın kişilerle birlikteyken de çıkar yırtık dondan fırlar gibi.
  • ortamda kadın olduğu zamanlarda hiç küfür etmem zira kadınlar daha naif daha ince, insan kendini ayı gibi hissediyor bir kadının yanında küfür edince.
    ancak erkek arkadaşlarla bir samimiyet basamağıdır küfür. o seviyeyi geçtiyseniz artık ilişkiniz çok daha sağlamdır. resmiyeti atıp ego terazisini eşitler küfürlü iletişim.
    hiçbir şeyin yaa bi siktir git cevabı ve ardından gelen gülümseme kadar samimi olacağına inanmıyorum.

tanım: doğru olan önerme
  • haz almaktan çok alışkanlıktan dolayı olan şeydir. misal ben küfür etmeyi sevmem ama ağzımdan küfür çıktığı olur. küfür edince ooh yeea uçuyoruz bir durum yok yani.
  • sanırım içte biriken şiddetin farklı bi dışa vurmu olarak gelişen olay. fakat bazı kişiler bunu artık günlük konuşmaya o kadar fazla oturtmuş oluyor ki bi çeşit noktalama işareti olarak kullanılıyor.

edit: bu entry candyline adına girilmiştir, kendisi işi olduğundan dolayı entry girememekte ve günlük kotasını dolduramadığı için ziyadesiyle üzülmekte.
  • kufur etmekten haz almam. hatta kufur etmeyi duruma uygun cumleyi kuramayip aciz kalan insanlarin davranisi olarak goruyorum. yani bu cok yanlis bir genellemedir benim gozumde.
hesabın var mı? giriş yap