• dorduncu nesil ek$i moderator.
  • ne yalakalık yapsam diye düşündüğüm taze moderatör.
    ilk zirvede birası hazır da, az mı kaçar?
  • "moderatör olmak için, insanın delirmiş olması lazım." -- gerrain, temmuz 2004

"bana teklif etseler 'deli miyim lan ben' derim. uğraşılır mı abi o kadar adamla?" -- gerrain, aralık 2005

"mekiğe konmuş maymun gibiyim" -- gerrain, 30.06.2006
  • moderatör olmasıyla withnail and i'daki "afedersiniz, arkadaşım ve ben yanlışlıkla tatile çıktık da" repliğini hatırlatmıştır. hayırlara vesile olsun.
  • ekşi tavır'la olan yakınlaşmasını normal karşılamamıştım ben bu yazarın... görüyoruz ki 3 günde birileri bu arkadaşı moderatör yapıverdi!!!!
    sözlük içindeki gizli kapaklı tüm oyunlar artık ortaya çıksın....
    nickinden yaptığım analizde zaten tavırayist kökenli olduğuna karar vermiştim ben kendisinin..
  • (vakti zamanında moderatör olduydu bu)

- lan hani yapmazdın hayatta?
    - abi arabirimi çok merak ettim.

et tabi. ağzın yüzün arabirim olsun.
  • oh yırttık dedirtmiştir . ben bu adamın yatağından geçtim zamanında, ahaha güle güle sourlines biletleri, hayatta uçmam artık.
  • esbpl camiası olarak bilahare tebrik edilecek kişidir. yanlız moderasyon gücünü alc kripton üzerinde kullanmasından da çekinmiyor değiliz hani.. misal şimdi bu adama sert müdahalede bulun bakayım sıkıyorsa... dakkasında alırsın eline uçak biletini... *

şaka bi yana; iş bu vesileyle esbpl den uzaklaşmaz inşallah...
  • sozlugun yarisi ile kanki olmasindan mutevellit beni endiselere sevk eden yeni mod. eger hakkaten sozlugun yarisi ile " naber lan x, aksam size nasil goduk ama" gibi diyaloglari varsa bi durup dusunmek gerekir. adettendir diye de basarilar diliyorum. bi de edit yeri birakiyorum ki asli oyle degilmis diye got olmamin belgesini gostereyim.
    edit: entry on dakika icerisinde zamaninin otesine gecmeyi birakin oylanmadi bile. demek ki endiselenilecek bir durum yok. hatta sanirim badi list'i de bos olabilir. bu adam tas gibi moderator olur. ben de kendisini badi list'e alayim da yalnizlik cekmesin bari. hayirli ugurlu olsun.
hesabın var mı? giriş yap