• amerika'da inception öncesi gösterilen fragmanlarda bu abimizin yeni filmi de yer alıyordu. herkes fragmanı ilgiyle ve gayet normal bir şekilde izlerken, fragmanın sonunda a m.night shyamalan movie ibaresi belirince salonda kahkaha sesleri yükseldi. bildiğin koptu yani millet. kariyerinin geldiği nokta açısından önemli bir işaret sanırım.
  • bir efsaneyi bitiren adam. taptığın inek yesin seni inşallah. böyle film mi olur? 3. sınıf amerikan komedileri bile daha güzel. ben ki "i am the avatar" cümlesini duyduğunda tüyleri diken diken olan insan, sıkıldım filimini izlerken.
  • bana 17 lira borcu olan zat. beni pohpohlama kardeşim bana para ver. versin arkadaş ya da serinin diğer filmlerine bir kuruş vermem, kendi bilir. "o kadar çizgi filmini izledik, hem de üç boyutluymuş bak ne güzel." diyip de gittik, paramızla rezil olduk birader.
  • karşıma çıksa aniden şiddet yanlısı olabilirim, o derece kılım kendisine. ne olduğunu bilmiyorum ama bu adamın en şahane kabul edilen filmlerinde bile beni sinir eden bir şeyler var.
  • gidenlerin çok büyük bir çoğunluğunun avatar the last airblender'den memnun ayrılmamasını sağlamış yönetmenimsi kişi. zaten ben diyordum bu adam büyütülüyor diye. insan oturur da çizgi filmini izler. sanırım çizgi filmle alakası yokmuş karakterlerin. böyle iş mi olur arkadaş diyorum kendisine ve hatta o gönlümdeki avatar'ı piç etmemesi adına filmine de gitmiyorum.

ayrıca o 3d hikayesi ne lan. her boka 3d etiketi yapıştırıyorlar. böyle bi düzen olamaz yemin ediyorum televizyonlar bile 3d teknolojisine geçti. istediğiniz kadar 3d, 4d, 5d yapın filmleri. sen filmde gerçekçiliği sunamıyorsan izleyici napsın o derinliği, filmin içinde olma hissini. sıkıcı, verimsiz bir filmde ne işim var lan benim demez mi adam.

olmamış diyor kendisinin yeni lüks oyuncaklarının ücretini tahsil etmesi için başka kapıya yönlendiriyoruz.
  • the sixth sense dışında hiç bir elle tutulur işi olmayan yönetmen.
  • lady in the water'la bendeki kredisini bitirmiş yazar/yönetmendir. bundan sonra şansını bollywood'da denemesini umuyorum.
  • biraz daha çabalarsa ed wood'un tahtına çıkacak adamdır, kendisinden sivrisineklerden korunmanın yolunu lambanın yanına poşet asmakta bulan laz kavmi hakkında bir film bekliyorum, hadi gece şamanı, ha gayret.
  • avatar the last airbender çizgi dizisini (anime tadında ama değil) izlememiş kişi. bu kadar ruhsuz bir filmin yapılmasının tek sebebi budur. zehir ettin hacı güzelim filmi yapılır mı bu bize. 2. ve 3. filmlerde gene yönetmenliğini yapacaksa izlemeyeceğimdir.
hesabın var mı? giriş yap