• birinin gwyneth paltrow'un gencligini oynamasi gerekirse kendisi icra edebilir bu i$i diye du$unmekteyim.
  • adanalı adlı tv dizisinde oktay kaynarca'nın kızını oynamaktadır.
  • kendine iyi bakmış 40lık gibi durmaktadır. mia 24 olamaz
  • in treatment gibi gerçekten iyi oyunculuk gerektiren bir dizide, içinde bulunması gereken bütün ruh hallerini 30 dakikalık sürede o kadar iyi yansıtıyor ki, hayran olmamak elde değil. 89 doğumlu ve avusturalyalı bu kızın geleceği çok parlak, ileride oscar'ları kucaklaması halinde şaşırtmayacak.
  • wonderkid. bu sene kiralık gittiği in treatment'ta dikkatleri celp etti. tim burton kendisine imzayı attırmış bile, alice in wonderland'in kadrosuna çoktan katmış. bir kaç sene içinde başarıdan başarıya koşacak, güzel de.
  • kim derdi ki, ilk kez 2010'da "alice in wonderland"de izleyip pek de dikkatimi çekmeyen mia wasikowska'ya sadece bir sene sonra, 2011'de gösterime giren ve geçen sene izlediğim "jane eyre" ile birlikte adeta saplantısal bir aşka tutulacağımı...

yani ne bileyim, ergenliği geride bırakalı da nerden baksan 3-4 sene oluyor ama yok, ben o vakitlerde bile salt perdede/ekranda gördüğüm bir çehreye böylesi bir "ne yapacağını bilememezlik"le baktığımı hatırlamıyorum.

içinde mia'nın bulunduğu bir film berbat olsa bile «berbat» diyemiyorum; çünkü mia...
    mia ile süslenmiş filmlere/dizilere karşı nesnelliğim yerle bir; çünkü mia...
    mia'ya karşı, hayranı olduğu popçuyu eli çenesinde süzük süzük izleyen genç kızlar gibiyim; çünkü mia...
    25 dakika süren "in treatment" bölümlerini kronik bir tebessümle izliyorum; çünkü mia...
    daha iki hafta evvel 90 dakikalık "the double"ı kronik bir tebessümle izledim; çünkü mia...
    korkarım bu çaresiz tebessüm yüzünden bir gün yüz felci geçireceğim; çünkü mia...
    yani midem kelebeklerle dolu; çünkü mia...
    sanırım mia sağlığım için kötü; çünkü mia...

çünkü mia...
  • jane eyre olarak, jane eyre ler arasında tartışmasız en iyisi . stoker'da ise tadından yenmez
  • bu kızın oynadığı restless filmi boyunca ahanda carey mulligan'ın yeni filmi diye izledim. bence mia'ya çok benziyor carey. ya da mia ona.
  • in treatment gibi zor bir dizide bence en başarılı isim. problemli bir ergenlik dönemi kızını öyle güzel canlandırmakta ki her seferinde ağzım açık kalıyor. bakalım nasıl bir alice olacak?
  • in treatment'la tanıdım kendisini."pek yetenekli bu kızcağız bakalım başka nerde oynuyo" die imdb 'yi biraz karıştırınca öğrendim ki alice olmuş. böyle büyük bir prodüksiyonda yeralmasına sevindim zira ismi iyice duyulacak ve bunu sonuna kadar hakediyo, in treatment'ta çıkardığı oyunculuk gerçekten muhteşem çünkü.

http://www.imdb.com/media/rm1141147648/nm1985859
hesabın var mı? giriş yap