• canımız her şeyimiz binali yıldırım'ın youtube yasağı ile ilgili mükemmel ötesi beyanı.internette gavur icadı zaten neden giriyoruz ki ulaştırma(!) bakanım, canım benim.
    (bkz: matbaa)
  • halkına gerizekalı demenin binalicesi...
  • "giriyorsunuz bari ayakkabılarınızı çıkarın da öyle girin." - hacamat
    ata 2 sitesi'ne girerken - 2009
  • gerçekten çok komik bir beyanat. kaale almamak lazım da, benim dikkatimi başka bişey çekti. bakan'ın dediğine göre youtube kendisinden randevu istemiş, gazeteciler de kendisine "youtube yetkilileri ne zaman gelecek?" diye sormuşlar, beyefendinin cevabı "as soon as possible" olmuş. madem elalemin sitesinde işin yok, elalemin dilini nie kullanıyosun demezler mi adama?
  • bana gerçekten ciddi ciddi annemin bile ulaştırma bakanı olabileceğini göstermiş beyanat. bırakın ilkokulu,ortaokulu hepi topu okuma-yazma kursuna gitmiş bile olsa internet konusunda aynı röportajı nokta virgül sektirmeden verebilecek kapasiteye sahip. bir de secret yalan diyorlar.
  • - bakanım youtube sitesine giremiyoruz hala. yasak ne zaman bitecek?
    - ne işimiz var elalemin sitesinde? kendi sitemizi kuralım biz...
    - ama internet, paylaş...
    - sus bakayım. mahremiyet denen bi şey var. kadir'e söyleyeyim de kum, çimento falan ayarlasın. onun bu işte tanıdığı çoktur. 2b'den de arsa buldururum ben sana. yapalım kendi sitemizi.
    - yok bakanım. bu öyle site değil, yanlış anladınız...
    - nasıl site?
    - internet sitesi
    - interney?
    - internet. ya hani gogıl falan.
    - negıl?
    - ya hani bilgisayar diyorum
    - haaa... atari gibi mi?
    - yani değil aslında.
    - ya dur ben arayayım da kumu getirsinler.
    - ama bakanım mümkün değil.
    - nasıl değil? olum ben ulaştırma bakanıyım bi kere. iyi anlarım kumdan, çimentodan, ulaştırmadan. sus.
hesabın var mı? giriş yap