• memleketimiz de mr bean olarak bilinen, oxford mezunu bi muhendis olup, zamaninda bbc de blackadder serilerinde oynayip altimiza isetmistir.
  • "to criticize a person for their race is manifestly irrational and ridiculous, but to criticize their religion, that is a right. that is a freedom. the freedom to criticize ideas, any ideas – even if they are sincerely held beliefs – is one of the fundamental freedoms of society. a law which attempts to say you can criticize and ridicule ideas as long as they are not religious ideas is a very peculiar law indeed."
  • klasik bir owencan trollüğüne maruz kalan efsane oyuncu.kendisi sanılanın aksine mr.bean ile değil blackadder serisi ile meşhur olmuştur.özellikle blackadder the thirdle yarmıştır ayrıca bir kısa bölümde doctor who'da doctor'u canlandırmıştır ve o 20 dakikada bile bazı doctorlardan daha iyi performans göstermiştir.kendisi ayrıca elektrik elektronik mühendisidir ve bir top gear bölümünde araba manyağı olduğunu da göstermiştir.gelelim bunu neden yazdığıma okumayı araştırmayı sevmeyen gençliğimizin owencanın yazdığı ile bu adamı kötülemesini görmek kötü olurdu araştırmadan sallamayın lütfen.
  • gerçek bir reyis, tam anlamıyla üstat.
  • an itibariyle olimpiyat oyunları açılış törenindeki gösterisini yeniden izleme fırsatım oldu. gerçekten şahane bir insan, oyunculuğu ve mr. bean karakteri şahane. yıllar sonra tekrar mr. bean'den bir parça izlemek benim için bir zevkti. aslında niye yalnızca bir parça izliyorum ki?

neyse, büyük üstattır.
  • öncelikle (bkz: #32091354)

bu olayın ardından şu açıklamayı yapmış kişidir: ""i'm not a collector. i don't like the toy cupboard syndrome that causes so many good cars to evaporate. "it depresses me that they are hidden away like investment art, or gold ingots in a swiss vault. the mclaren is just so usable, it is a crime not to use it. no gritted teeth, you just get in and drive."

tercümesi: "ben bir koleksiyoner değilim, bir çok güzel otomobilin durduğu yerde yok olmasına sebep olan süs eşyacı zihniyete sahip biri değilim. bu araçların bazı sanat eserlerinin yatırım amaçlı saklanması veya isviçre bankarlarındaki altın külçeleri gibi kapalı kapılar ardında saklanması beni çok üzüyor. mclaren günlük kullanıma o kadar uygun ki onu kullanmamak bir suç. diş gıcırdatmanın alemi yok, biner ve gidersin."

bu adamı aktörlüğü kadar petrolhead oluşuyla da çok seviyorum. parası olan şanslı otomobil meraklılarından.
  • komik hali bir kenara bırakılacak olursa, kendine has hayatında utangaç ve medyatik olmaktan uzak durmaya özen gösteren ingiliz oyuncu.
  • osurma, sıçma, kaba kuvvet ya da karşındaki ni aşağılamadan da insanları güldürebilen güzel insan.
    64 yaşına basmış.. sizi bilmem ama beni yıllardır çok güldürdü. halen güldürüyor.. allah uzun ömürler versin..
    mr. bean .. naif, kibar, utangaç ama asla ezik olmayan bir karakterdir. bir şekilde yolunu bulur ve hiç sinirlenmez. kimseye şiddet uygulamaz, ossurmaz, sıçmaz.. postasını hep kötülere koyar. kadınlara kibar kendisinden düşüklere merhametli.. en önemlisi hep gülümser.. tıpkı bizim inek şabanımız gibi.. kemal sunal'ımız gibi.
    komedyen..
  • 2012 londra olimpiyatları açılış töreninde bizlere yıllar sonra bir kuple mr. bean izletmiş ve keyfimizi yerine getirmiş, bir ingilizden beklenmeyecek kadar komik ve zekice bir mizahı olan aşmış komedyen.

gonlu zengin sarapci'nın uyarısı üzerine link yenilenmiştir.

http://www.mostwatchedtoday.com/…emony-london-2012/
hesabın var mı? giriş yap