• genel olarak... yazım tarzı şuna benziyor... böyle yarı yılmaz özdil yarı reha muhtar; alakasız metaforlarla süslenmiş devrik cümleler...

bunun gibi çok var sözlükte... böyle... yazıyor her şeyin sonuna 3 nokta. enter'lar havalarda...

(bkz: enter'a çok basıp makale yazdığını sanmak)
  • tüm meslek grubularına, tüm insanlığa doktor olduğu için şöyle hitap etmiş yazar ''doktor neden sana saygı duysun''. kalitesiz yazarımsı.
  • ediyo...
    yapiyo...
    şeklinde gözleri kör eden bir bozuklukla yazan yazar. ekşi sözlük yönetimi yazılı sınav yapsa keşke yazar alımı yaparken.
  • semrin'in, benim cezaevinde can emniyetim yok başlığındaki (#63775204) nolu entry'sinde, "hümanizmde bir insanı, hayatı boyunca bir odaya tıkamak ve o insanın ne zaman dışarı çıkıp çıkamayacağını belirlemek diye bir şey yoktur. cezaevi, adalete ve insan haklarına aykırıdır" gibi ziyadesiyle absürt bir çıkarımla yola çıkmış, şayet hapse karşı değilsen de hapishane kavramını kabul ediyorsan da içindeki kanun dışı uygulamalara da ses etmeyeceksin gibi şeyler söylemiş.

ülkenin neresinde adalet varmış ki cezaevinde olsunmuş. :/ modern batının adalet sisteminde eriştiği çıtayı yeri geldiğinde kıvançla anlatan, adeta övmelere doyamayan semrin, iş türkiye'ye geldiğinde cezaevlerindeki kanun dışı uygulamalara karşı çıkmak yerine bunları olumladığını görüyoruz. bu da alamanya görmüşümüz, tıp fakültesi okumuşumuz bak... harikulade!
  • aşırı egolu ve yazmayı beceremeyen bir yazar.liseli ergenler gibi yazıyor.okuyorum okuyorum anlamıyorum.
  • farsça "gece güzeli" gibi bir anlamı olan, isim yapılası kelime.
  • ineklerin götlerini temizlerken kullanılan bir bitki. içindeki iğrenç kokan sıvıdan dolayı sanırım. afrika'da oluyor böyle şeyler.
  • ilk tanışmamız benim attığım bir mesajla gerçekleşmişti, ''bu entry en beğenilenlere girer'' demiştim, o da zamanın ötesine gider demişti, entry ne en beğenilenlere girdi ne de zamanın ötesine gitti. ama ben şemrin'i tanıdım.

demin okudum şu yazdığını; #36762493, neden sevdiğimi gene anladım, herhalde tüm yazdıklarını okumuşumdur, aylar önce canımın sıkkın olduğu zamanlarda bana iyi gelmişti kendisi.

badi listemin, kalbini kendime yakın bulduğum kişi kontenjanından bir ferdi olmuştur kendisi.
    umarım hep yazar, mutluluklarını, eleştirilerini, düşündüklerini, öğrendiklerini... tane tane, sindire sindire okurum ben de.
  • ozgun bir takma adi var.

tarzinin hastasiyim. sinir sahibi badim.
    bir de bilgisayar basinda ekmek yemese...
  • anla(ya)mayanlarin okumasina hacet olmayan liseli.. liseli vardi ya ah o liseli..

fjjdfnnsjdjv lan sikimde degilsiniz he.. begenmiyosan engellersin.. tschussi
hesabın var mı? giriş yap