• hayatlarında yolu eskişehir'e bir kez düşmüş olanların bile tüylerini diken diken edebilecek, muazzam bir kısa film.

teşekkürler eskişehir.
  • anadolu üniversitesi iletişim bilimleri fakültesi dekanı nezih orhon ve öğrencilerinden güzel bir çalışma.

hala bu şehirde yaşadığım için şanslıyım. seviyorum seni eskişehir.
  • öğrenci olmuşlar, hayatının bir bölümünü eskişehir'de geçirmişler için özlem duyuran, eskişehir'e hiç gitmeyenler için de "ne kadar hoş" etkisi yaptığı gözleten videodur.
  • bana eskişehire yaptığım kısa ziyaretlerimi anımsatan ve yüzümde tatlı bir gülümseme bıraktıran harika bir çalışma. teşekkürler eskişehir.
  • ''we have to go back'' diye bağıran jack shephard ruh halindeyseniz pek de iyi gelmiyor, dönemedikçe geriye.

(bkz: we have to go back kate)
  • feysbukta 100lerce kez paylaşılınca, yine eskişehir goygoyu yaa diye başta izlemedim. keşke izlemeseymişim. aylar sonra hüngür hüngür ağlattı beni. sorsan özlemedim, amaan ne gidicem ya falan diyodum bir de.

seviyorum merkez.
  • en güzel günlerimi geçirdiğim mükemmel kentin şahane videosu. daha anadolu üniversitesi yumus emre kampüsü girişini görmemle gözler doldu. ellerine sağlık yapanların.
  • izlerken içimi ısıtan video.bir de arka plandaki müziğin ne olduğunu bilenler yeşili yakarlarsa sevinirim.

edit:gorki515151 ve kulpi sağolsun söylediler,videonun sonunda yazıyormuş.
  • insanın gizli duygularını uyandıran bir kısa filmdir. eskişehir'de altı yıl yaşamış ve hayatımdaki en önemli altı yılı çöpe atmış biri olarak,eskişehir'den nefret eder ve de hiç özlemezdim.ama bu kısa filmi izleyince aslında nasılda özlediğimi ve çok kötü günler geçirmiş ve hep hatalı yollarda ilerlemiş de olsam ,yerinin ne kadar önemli olduğunu anladım.özlemişim be eskişehir'i.
hesabın var mı? giriş yap