• bryan singer ve dean devlin'in yapımcılığını üstlendiği, sci fi channel'de 5 aralık pazartesi günü yayınına başlanacak, başrollerde eric stoltz, lou diamond phillips, sam neill gibi kaliteli oyuncuların yer aldığı 3 bölümlük mini seri..

kendisine ait kargo gemileri bermuda şeytan üçgeni'nde kaybolan bir zengin, uzmanlardan oluşan bir ekibi toplayıp cevap aramaya girişir.

http://www.scifi.com/triangle/
  • bermuda seytan ucgeni gizemine bilim kurgusal bir bakis acisiyla yaklasmis 3 bolumluk sci fi channel yapimi.
    guclu kadrosuna ragmen basarisiz bir mini seri olmus

ilk olarak grubun toplanmasi rpg oynarken beceriksiz bir gmin oyunculari bir araya getirmesine benzemis.

--- spoiler ---
    ayrica bermuda seytan ucgeni gizemini amerikan donanmasina baglama, bu da yetmezmis gibi gizemi %100 cozup (ki sci fi channel en salt bilimkurgu dizilerinde bile bi gizem varsa, ona bilimsel aciklama getirirken az cok gizemden bisey birakir. bunda niye boyle mallik yaptilar bilmiyorum) bermuda seytan ucgenini yok etme serinin basarisiz olmasinin diger nedenlerinden.
    --- spoiler ---
  • kontrbasta arild andersen, piyanoda vassilis tsabropoulos ve davulda gene john marshallın olduğu, 2004 ecm çıkışlı albüm. achiranadan sonra bu muhteşem üçlüden beklentilerimiz ciddi anlamda artmış olmalı ki, açılış parçası dışında genelde beklentilerin altında kaldığını görerek üzülmekle birlikte, gene de arşivlerde kendine sağlam bir yer edinecek olan, emprovize caz albümü
  • hayatımın boşa giden 4.5 saatidir, bu kadar görece ünlü bir kadro ve böylesine büyük bir fiyasko
  • the lost room'dan sonra keşfettiğim 3 bölümlük mini dizi. açıkcası the lost room kadar beğenmedim.
    küçüklüğümden beri bermuda şeytan üçgeniyle ilgili şeyler hep ilgimi çekmiştir. the triangle'ın ilgimi çekmesi ve izleyişim de bu yüzdendi ama halüsilasyonlar vs. bence pek oturmamış. sadece bermuda şeytan üçgenin etrafında dönen bir hikaye olsaydı eminim ki çok daha keyifle izlerdim.
  • bermuda şeytan üçgeni temalı, izlediğim en boktan yapım. şu senaryoya onay vereni de, oynayanı da... gerçi 15 sene geçmiş üzerinden ne desek boş.
  • bugün üçüncü bölümünü izlediğim mini dizidir.

ben de küçüklüğümde bir uçağın üçgende arıza yapması haberini mi duydum tam hatırlamıyorum, isminde şeytan falan da geçtiğinden gizemini öğrenmek için çıldırdığım bir konuydu. tabii piramitler, denizinsanları, uzaylılar, atlantis, mu hrpsine yayıldı merakım...

filme gelince muhtemelen 2005'te izlesem bayılırdım, lakin biraz geç izlediğimden bazı noktalae yavan gelmiş olabilir. biraz daha şok edici be alengirli şeyler olsa daha da güzel olurmuş.

ekibin sürekli kendi içinde birbirlerine inanmamasına sinir oldum. onca abukluk yaşıyosunuz da diğerinin yaşadığına neden inanmıyosunuz?
  • aynı zamanda csi ny beşinci sezon onuncu bölümünün adı.
  • oncesinde muhakkak the final countdown/@bloody seyredilmesi gerekir
  • straight nefistir bu albümde.
hesabın var mı? giriş yap