• diri ve edeleli ficuduynan ..oyhşş

not:feriştah yengen
  • gerçekten thor olduğunu söylese inanacağım insan/tanrı.
  • fizik ve tipin yanı sıra sesi de muhteşemdir. o da erkek biz de erkeğiz anasını satayım.
  • oğlum bu adama çirkin diyen çıtayı öyle bir yere yükseltir ki yalnız bize değil gelecek kuşaklara da bunun hesabını vermek zorunda kalırlar. ha o vücüt işini falan geçicen ama onun yediğini içtiğini ben yesem ben de öyle olurdum :s
  • 86. oscar ödül töreni'nde ödül anons ettiği 35 saniyede bir kere daha gördük ki kendisi konsantre seks. nükleer.
    salonda tuhaf bir sessizlik oldu bildiğin konuşurken, laptop ekranımdan bana yansıdı dünyanın bir ucunda falan.
  • ses tonu - tip - fizik uyumunu mükemmel yakalamış adam.
  • öküz gibi bir adamın, çok baba roller kapan bir insanın 83 doğumlu olmasını öğrenmek burkuyor insanın içini.

tanım : daha çocuk olan kişi amk lan. çocuk gibi görünmüyor ama öyle olması lazım. sikerim böyle aşkın ızdırabını afedersiniz..
  • bu adamın durumu tam "para mutluluk getirir mi" sorusuna cevap niteliğinde.
    ilk cümleyi okuduğunuzda "getirmez" cevabı beklediğinize eminim, ama tam tersi.

para mutluluk getirir (burada bu cümleyi daha fazla şans ve opsiyon sunar olarak da değiştirebiliriz), chris şu an 39 yaşında, "sağlığım için bir süre çalışmaya ara veriyorum" diyor, çünkü bu kararı alabilecek lükse sahip birisi. sahip olduğu riske rağmen çalışmak zorunda olan birisi de olabilirdi. yanlış anlamadıysam disney+'ın limitless serisinin çekimi sonucunda bu bilgiden haberdar olmuş, bunu hiç bilmeden günlük hayatın stresiyle yaşlılığındaki kaçınılmaz hastalığa sahip olan senden benden biri olabilirdi.
  • genç brad pitt'in proteini fazla kaçmış hali.
  • biri adonis kasi mi dedi???
    bu insan mi simdi diye dusunduren varliktir.
hesabın var mı? giriş yap