• örneğimi bu hesapla sonlandırmak isterim. işte düşünün durumun vehametini.
  • ... yazmaya bu hesabımla devam ediyorum arkadaşlar. ne diyorduk?

tanım: ekşi sözlük'teki fake hesapların şeffaflık durumudur.

belki de şeffaflık bekleyerek saçmalamışımdır. ne de olsa burası hit sayısıyla para kazanan bir oluşum/kurum/ne sikse. daha çok kullanıcı yerine formata uyan kullanıcıların gizliden gizliye birkaç persona ile yazmaları idarecilere güzel gelebilir. çark dönsün maksat, gerisi kimin sikinde tabii.

bir de, yukarıda "sözlükte 3-5 saatini geçiren herkes" demişim... bunu başkası yazmış olsa oha lan, get a layf derdim. gerçekten var mı böyle ruh hastaları?

... chainard uçunca koskoca durum başıma kalmış lan.
  • çok güzel bir durum. kim olduğumu biliyorsunuz zaten.
  • "leyla bana neden vermiyor?"
    bu da başka bir hesabımla yaptığım örnek çalışma arkadaşlar. şeffaflığın nasıl suistimal edildiğini görüyorsun değil mi ssg?
  • bakın bu hesabımdan devam ediyorum:

bu şeffaflık, bir nevi şeffaf sütyen askısı şeffaflığı gibidir.

yani?

kendisinin hiç bir önemi anlamı yoktur, aslolan neyi dik tuttuğudur.

diğer hesaplarımdan entrylerle devam edeceğim, mahsus böyle yapıyorum ki konu iyice anlaşılsın.

edit: dikkatli okumayıp ispiyonlayan zeki kişi için tekrar edersek, "bu şeffaflık, bir nevi şeffaf sütyen askısı gibidir."
  • (bkz: siz benim için hiç şeyapmayın ya)

dile getirmek istediğim bir konu üstünden taşşak geçilen durum.

bu arada hakiki chainard benim. bırakın taşşağı, sikicem dalağınızı.
  • yazarlar arasında şeffaf mesajlaşmalarla giderilebilecek durumdur. bu arada ben bora...
  • arkadaşlar bu durum cidden tartışılması gereken bir durumdur. o yüzden entry girmezseniz bu örneği geliştirerek sözlükteki çoklu hesapların şeffaflık durumu hakkında bilgilendirici olmaya çalışacağım. bence böyle bir şeffaflık bulunmamakta olduğundan tezimi güçlendirecek açıklamalar başka bir hesapla az sonra yapılacak ve şeffaflık ortaya konacaktır!

edit: bu arada ben chinard demiş miydim?

edit2: yok lan chainard'ım sanırım ben de karıştırdım o kadar şeffaf ki!
hesabın var mı? giriş yap