• aslında 4 karakter fazla geldiği için kısaltmak zorunda kaldım, başlık erkeklerin farkında olmadan yaptıkları 7 seksi hareket olacaktı.

neyse konumuza dönelim, ilginç bir çalışma olmuş fakat bizim kezbanlar üzerinde değil 7 77 hareket yapsan zerre kadar işe yaramaz arkadaş. gelsinler o hareketleri bir de burda yapsınlar bakalım.

seksi hareketler içerir
  • hareketten değil, hareketi yapandan ve/veya hareketi yapanın kadın için ifade ettiklerinden kaynaklanan durumdur. algısal tamamen; hareketlerin pek bi esprisi yok kanımca.
  • videoda kadınların yaptığı iki hareket kadar ilgimi çekmedi açıkcası. bi de ilk başta orta parmak gösterecek, bilekten şaklatacak filan sanmıştım. pek doğru tahmin edemediğim hareketler bütünü.
  • saat ve kravat pek olmamış gibi be bunu yemezler yani bu hareket işe yaramaz.
  • aralarında sola yatırmak olmayan 7 hareket.
  • kedi gibi koparcasına esnemeleri
    ortama göre boynu kütürdetip başka birini göt etmesi (tik haline gelenlerde oluyor genelde)
  • farkında olmadan dahi seksi hareketlerde bulunamadığımı göstermiştir.
  • onceden bilmeden yaptigim artik bildigim icin yapamayacagim hareketler. ulan bari spoiler verin isin buyusu kaciyor.
  • iyi de normal erkek hareketleri bunlar. günün her saatinde her erkeğin yaptığı sıradan hareketler. yakışıklılar yapınca seksi oluyor demek ki. seksi erkeklerin bilmeden yaptıkları 7 seksi hareket desenize şuna. bizim şarapçı zafer abinin sakalını kaşıması da mı seksi yani. öyle mi yoksa la. şüpheye düştüm bak. kadınlar bu kadar mı gizemli kardeşim.
  • hiç birisini seksi bulmadığım için gay olmadığım kanaatine varmama neden olmuş video'dur.
    aynı zamanda (eğer doğru ise) kadınların ne kadar absürd şeyleri (bana göre) seksi bulduklarını düşünmeme de neden olmadı diyemeyeceğim.
hesabın var mı? giriş yap