• bu sıradan hareketlere karşı videodaki kadınların tepkilerini görünce, aklıma feriştah geldi.
    ''gapıdan önce kendi girdi. yarım saat sonra da edeleleri girebildi...''
  • aralarında sola yatırmak olmayan 7 hareket.
  • farkında olmadan dahi seksi hareketlerde bulunamadığımı göstermiştir.
  • iyi de normal erkek hareketleri bunlar. günün her saatinde her erkeğin yaptığı sıradan hareketler. yakışıklılar yapınca seksi oluyor demek ki. seksi erkeklerin bilmeden yaptıkları 7 seksi hareket desenize şuna. bizim şarapçı zafer abinin sakalını kaşıması da mı seksi yani. öyle mi yoksa la. şüpheye düştüm bak. kadınlar bu kadar mı gizemli kardeşim.
  • hareketten değil, hareketi yapandan ve/veya hareketi yapanın kadın için ifade ettiklerinden kaynaklanan durumdur. algısal tamamen; hareketlerin pek bi esprisi yok kanımca.
  • yarın öğlen taksimde anıtın önünde sözlükçülerden görebileceğiniz haraketlerdir.aynı anda beyler biraz çalışmak ve senkronize olmak lazım.
    (bkz: ekşisözlük taksim seksi erkek zirvesi)
  • siktiriniz gidiniz efendim. koyuyosunuz ilik gibi çocukları, sonra kravatını işten taze kovulmuş gibi çekiştirince bile seksi. oldu amk.

tanım: (bkz: umut.avi)'dir. yakışıklı erkeklere mahsus hareketlerdir.*
  • aslında 4 karakter fazla geldiği için kısaltmak zorunda kaldım, başlık erkeklerin farkında olmadan yaptıkları 7 seksi hareket olacaktı.

neyse konumuza dönelim, ilginç bir çalışma olmuş fakat bizim kezbanlar üzerinde değil 7 77 hareket yapsan zerre kadar işe yaramaz arkadaş. gelsinler o hareketleri bir de burda yapsınlar bakalım.

seksi hareketler içerir
  • valla hicbirini bilemem ama ilk iki maddesi cok dogru olan hareketler butunu. bir kere gomlek kollari kivrik erkekler hele bir de kol saati varsa kolunda cok seksi oluyor dogruya dogru. sakal kasimak da oyle gerci kasimadan kasimaya da fark da var. hanı hırt hırt kendınden gecmıscesıne kasimak pek de cekici olmasa gerek. ama yine de bu hareketlerin bir cekicilik kazanmasi icin o erkekten de elektrik almaniz lazim neticede her erkekte ayni sekilde durmaz o hareketler. misal ajdarin kol kivirmasi nerdeeee kivanc tatlitug'un kivirmasi nerdeeee.
hesabın var mı? giriş yap