• seks için seks istemiyor taklidi yapan erkekle evlenir.
  • saf erkeğimiz "ne kadar da farklı bir kız" der, bağlanır, olaylar gelişir, imza atılır ve gerçeklerle yüzleşme başlar.

tanım: çakal kızdır.
  • evlenmek istemeyen kız yoktur, az votka vardır!
  • evlenince kadına lütuf vermiş olacağını zanneden bir erkekle birliktedir. itinayla ayrılsın.
  • avci toplayici kulturden gelmektedir.
  • tüm kızları evlilik meraklısı sanmanız da bir acayip gerçekten. istanbul da yaşıyorum kendi işi gücü olan 20 li yaşlarda olan çoğu kız arkadaşım evlilik istemiyor.

hatta şöyle söyleyeyim erkek arkadaşları istiyor ama onlar istemiyor. çünkü daha bir aylık yeni evlenen bir arkadaşım daha dün gözümün önünde hüngür hüngür ağladı...

12 saat durmadan çalışıyoruz aşırı yoğun stresli mobing altında... üzerine eve gidiyorum kendime hiç vakit ayıramadan ev işlerini yapıyorum. sürekli yorgunum diye şikayet eden bir insana dönüştüm dedi. o kadar haklıydı ki biraz annenin yanına dönsen dedim tabi eskisi gibi olmuyor evde bekleyen bir koca..

evliliğin tüm yükü bu kızda iken eşi ne kadar destek olan anlayışlı bir insan olsa da zor gerçekten. sonra düşündüm bekarken her kız merak ediyor istiyoruz da ama sonrasını düşünmek gerçekten çok korkutucu geldi. bilmiyorum 26 olacağım ama ben yine de hazır hissetmiyorum toplum baskısı buna itiyor sadece. türkiye de yapılan çoğu evliliklerde de bu durum var kadınlar açısından yaşım geldi evlendim diye yapılan evlilikler sonrası mutsuzluk.
  • yapan var mıdır?vardır...ama gerçekten istemeyen var mıdır?o da vardır.kişilerin taklit kabiliyetine göre ayırtedilebilen ya da edilemeyen durumdur
  • niyet ve akibetin birbirini çekmesinin sonu evlilik, daha sonraki evrede ise boşanma ile sonuçlanan duruma sebep olan kızdır.
  • eee buna kanan erkek suçlu. ne de olsa böyle şeylerde (bkz: nerden bulursunuz böyle belalı tipleri) deniyor. nerden bulursunuz bu yalancı kızları dürüst kızlar dururken, haketmişsiniz demektir di mi.
hesabın var mı? giriş yap