• marvin gaye'in gözyaşlarıyla vaftiz edilmiş, varlığı konusunda derin şüpheler oluşan,
    bu yıla ve büyük ihtimalle gelecek yıllara da damgasını vuracak st elsewhere albümünün sahibi isim. sadece crazy'i, gone daddy gone'ı ya da the last time'ı değil tüm albümü dinlemelisiniz, anlayacaksınız.
  • ilk dinlediğimde vokalin zenci tombik bi bayan olduğunu düşündüğüm daha sonra da ufak bi ayrıntı dışında bu düşüncemin doğru olduğunu gördüğüm yılın en iyi grubu.
  • danger mouse ve cee-lo ikilisinin grubu. geçtiğimiz haftalarda "crazy" parçası sadece internet üzerinden yaptıkları satışlar ile ingiliz single'lar listesinde bir numara olmuştu.
  • crazy adlı muhteşem şarkısının bir o kadar muhteşem klibini izlememle hayatıma giren grup.
  • crazy sarkisi ve ona ait kliple "ne guzel hala enfes seyler yapan insanlar var" dedirten sanatci kisi.
  • eger bu adamlar muzisyen ya da sanatci ise, ya da yaptiklari seye muzik deniliyorsa, turkiyeden kac tane muzisyen ve muzik olarak adlandirilabilecek eser cikar, beni gece gece bu dusuncelere gark etmis, ozlenilen ve beklenilen albumleri ile, iki guzel abimiz ve genelde sahnede onlara eslik eden bir dunya insandan olusan, sahane muzik yapan bir grup.

ayriyetten, ozleyenler icin gelsin
  • kadife gibi yumuşak bir sesi var bu adamın, insanın ruhuna değiyor.
  • türkiye'ye ne zaman kim getirecek sabırsızlıkla bekliyorum. kredi kartımdaki boşluğu gnarls barkley konser biletine 90 lira vererek doldurmak istiyorum. 100 lira bile veririm belki. şu sıralar değecek tartışmasız tek konser olur. hatta rock'n coke buna bi şey yapsın bakmasın öyle şey gibi. mükemmele çok yakın bi headliner işte. http://www.youtube.com/watch?v=ckbvdgua54o insanın keyfi yerine gelir. bu adamları canlı izlemeden ölmek büyük talihsizlik olur.
  • gorup gorebilecegim en guzel kliplerden birinin sahibi olan grup. yillar sonra grubun veya sarkinin ismini unutsam bile bu klibi* hatirlayacagima eminim.
  • vokalisti cee-lo 90'ların hip-house grubu the goodie mob'un üyesiydi zamanında.
hesabın var mı? giriş yap