• ortaya koyduğu bu vizyonla farkında olmadan millet ittifakının eline müthiş bir koz veren cumhur ittifakının ankara büyükşehir belediye başkan adayı mehmet özhaseki'nin sözüdür.

tam olarak "tayyip bey izin verirse mansur yavaş'la televizyonda tartışmak isterim." şeklinde olan ifadedir.

vizyon önemli tabi!

kaynak
  • anormal bişey göremediğim cümle.

eskiden şaşırılan şeylerdi bunlar. artık herkes alıştı. ben başlığı ilk okuduğumda bi anormallik sezmedim yani.
  • malumun ilani gibi aciklamadir.

uzuldugum nokta; bundan yaklasik 100 yil once mavi gozlu bir dev cikti ve bu topraklarda yasayan/yasayacak kisilerin kulluguna son verdi, kisilere birey olma hakki tanidi. bu ve bunun gibi beyni evrimlesmemisler israrla kul olmayi talep ediyorlar. yazik, aciyorum.
  • dürüstçe bir açıklama.

olanı söylemiş.
  • en azından saçma sapan bahaneler öne sürmemiş. doğruluk ve dürüstlük önemli tabi.
  • 62 yaşında adamın, normalde zaten yapması gereken bir şey için çocuk gibi izin istemesi. sen demek ki belediye başkanı olunca da her şeyi başkanına sorucaksın, o zaman senin ne önemin var. anlamıyorum bu insanları ya, ulan hadi böyle bir durum var niye böyle açıklama yapıyorsun. üstü kapalı cevap ver gitsin.
  • kabul edelim ki erdoğan demek tek başına akp demektir. o istemediği sürece yaprak bile kımıldamaz. bunun bilincinde olan özhaseki, samimi bir itirafta bulunmuş ve reisinden izin almış.
  • tayyip bey’inin izin verecegini sanmasam da olmasinin iyi olacagini dusundugum tartismadir.

zira tek ve en bos argumani olan “bunler kazanirsa ankara’yi pkklilara verecekler” saftasinin arkasani nasil dolduracagini ve buna karsin kayseri belediyesi’ndeki fetocu ihraclarini nasil aciklayacagini merak etmiyor degilim.
hesabın var mı? giriş yap