• kostümleri ve klavyeyi çıkarırsanız güzel olacabilecek bir parça zannımca rezil edilmiş. şarkı bittikten sonra baya bir alkış sesi geldi ama kameralar sahne önüne çevrilince hepsinin türk fanlar olduğunu gördüm. hele bir gözlüklü abim bayrağa sarılıp "işte bu işte bu" gibisinden bir yüz ifadesi verdi. herhalde canlı dinleyince başka bir şarkı oluyo orada.
  • türkiyenin sarkısını son dakkaya kadar sevmemek genlerimizde kodlandığından ötürü, ancak sahnedeyken sevmeye karar verdiğim sarkıyla temsil edildiğimiz başımızın belası yarışmadır kendisi. çoğu kişi zaten kendisine cocukluğunu hatırlattığından her yıl izler. ayrıca arada o kadar kötü sarkılar vardır ki son zamanlarda ortalamanın biraz üstünde sarkılarla katıldığımızdan hep bi umut taşırız mutlu oluruz falan. bi de cok sevgili gurbetçilerimiz sayesinde min ilk 5 garantisi var. ama yine de o kıyafetler ne hocam yaa.. kanat falan yamuk kızı marjinallikle açıklarsın yeriz de ninja kaplumbağaya mı özendin nettin..
  • küredeki akrobat kız yerine stiptiz direğinde dans eden hatun olsa daha iyi olurdu.
  • sırbistan ekibi 90'lar takılıyor. o ne lan öyle!
  • sırp yarışmacılar bana nedense golden girls'i anımsatı
  • yarı finalin bu akşam olduğunu an itibari ile sözlükten öğrendiğim yarışma ve anladığım kadarı ile türkiye'nin performansını da kaçırmışım üzüldüm sözlük. final yarışma ne zaman olacak keşke bilsem onu da kaçırmasam diyorum.

edit: aychovsky ve tardy'e çok teşekkürler bilgilendirdikleri için.
  • turkiye'nin performansinda kendi gotunu koklayabilen kadinin iyi bir performans sergiledigi yarisma. bu ne lan?
  • tüm gruplarda gözle görülür bir retrospektif akım sözkonusu.
  • rusya şarkıya giriş yaptığında şarkıyı kıraç söyleyecek zannettim. yine de rusya'nın "bu yarışta ben de varım" diyecek gibi bir hali var.
  • başarısız bir boy band grupla rusyayı izliyoruz. söylenenler doğruymuş; gerçekten bu sene güzel bir şarkı ya da show yok sanırım. solistin sesi de detone oldu oy oy!
hesabın var mı? giriş yap