reklam

arama sonuçlarında üst sıralarda yer alan; kaliteli, özgün ve kaynak gösterilen zengin içeriği ile türkiye’nin ilk ve en çok ziyaret edilen referans kaynağı olan ekşi sözlük’te marka, ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilir, kampanyalarınızı duyurabilirsiniz.

ekşi sözlük'te özel projeler gerçekleştirmek, mobil, online video, native, display reklam alanlarında yer almak için bize ulaşabilirsiniz.

reklam@eksisozluk.com

ayrıca kredi kartınızla online ödeme yaparak, dilediğiniz bütçeyle kendi reklam ve tanıtımlarınızı oluşturup, hemen yayına alabilirsiniz. nativespot üzerinden ekşi sözlük’ün doğasına uygun sponsorlu içerik ve gündem başlık modelinden faydalanmak için aşağıdaki linki tıklayın:

https://native.eksisozluk.com

ekşi sözlük reklam kütüphanesi

5651 sayılı internet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi hakkında kanun’la belirlenen sosyal ağ sağlayıcıların yükümlülüklerine ek olarak yeni düzenlemeler yapılmış ve bunlar 13.10.2022 tarihinde yürürlüğe girmiştir. bu kapsamda türkiye’den günlük erişimi bir milyondan fazla olan bir sosyal ağ sağlayıcı olarak, internet sitemizdeki reklamlara ilişkin içerik, reklam veren, reklam süresi, hedef kitlesi gibi bilgilerin yer aldığı bir reklam kütüphanesi oluşturarak bunu internet sitemiz üzerinden yayınlamakla yükümlüyüz. bu yükümlülüğümüz çerçevesinde oluşturduğumuz ve periyodik olarak güncelleyeceğimiz reklam kütüphanemize buradan ulaşabilirsiniz.