• max kruse ve vedat muriqi’nin forma giymeyeceği göz önünde bulundurulduğunda fenerbahçe’nin bu sezon en zor maçının bu olduğu söylenebilir. fenerbahçe’nin kazanması neticesinde ilk yarıyı lider olarak kapatacağını düşünüyorum.
  • mevlut erdinc’in sakatligindan sonra malatya’ya goturecek forveti kalmayan takimim.4-6-0 gibi son yillarda uydurulan bir duzenle sahaya cikmasi gerekir cunku forvet bolgesinde orjin mevkisi olmayan max kruse bile yarin yok.ileride futbola santrafor mevkisinde baslayan victor moses’i gorebiliriz.zor mac bu maci kazanmasini bilmeli fenerbahce.
  • ms1
    sergen yalçın faktörü
    2-1 ya da 1-0 olur gibi geliyor
  • fenerbahçe'min malatya'nın içinden geçerek liderliğe amborgoyu koyacağı haftanın maçı

skor tahminim 1-3
  • burdakiler puan kaybedecek dediyse fenerbahçemin kazanacağı maç olacaktır. skor tahminim 0-1 golü de stephan moses yazar.
    stephan dememe takılmış yazar arkadaşlar için edit .bu adamda yeni appiah gördüğüm için yazdım. sizi mi kıracam; stephan victor moses olsun...
  • malatya'nın kazanma ihtimalinin daha fazla olduğu maç. sadece kruse yokken bile fenerbahçe çok ciddi bir yaratıcılık sıkıntısı çekiyorken ne mevlüt var ne vedat var. bence en kötü berabere biter bu maç ama galibiyet adayım malatyaspor.
  • vedat ve kruse yokmuş. fenerbahçe kazanır ama golü kim atacak merak ediyorum
  • malatyaspor kırmızı kart görmezse yenilmez. bu burada dursun.
  • arkadaşlar niye vedat yok diyorsunuz? benden gizlediğiniz bişey mi var?
  • bence zor maç olacak son birkaç maçtır tökezleyen bir takımımız var.ersun hoca
    farklı bir oyun formatı ile çıkacaktır. 4 6 0 gibi bir kurgu bekleniyor.
    rodriguez veya moses sahte 9 olabilir.rakip yeni malatya
    jahovic guilherme gibi tehlikeli oyunculara sahip ve sergen hoca gibi formda bir hoca var.
    fenerbahçe ilk 15 20 dakikada tempo yapıp gol bulması gerekir.
    bir şekilde fenerbahçe kazanacaktır diye düşünüyorum.
hesabın var mı? giriş yap