• herkesin kafasına göre takıldığı film.amatorluk akıyor her yanından.bu kadroyu rezil etmeyi başarmak da büyük bir olay.
  • senarist kurbanı film.

yazım aşamasında kadronun bu kadar büyük olacağını kestiremediler herhalde.
    ben olsam hayatımın geri kalanı boyunca bütün ustalardan özür dilerdim.
  • baya gömülmüş film. kadro harbi sağlam ama senaryo zayıf kalmışta gömüldüğü kadar kötü değil bence. belki de adile naşit var diye gömesim gelmiyor...
  • bu akşam fox tv sayesinde denk geldim ve burada yazan diğer arkadaşlara katılmakla birlikte oynayan ustaların bu kadar amatör performans göstermeleri çok şaşırttı beni.
    bu filme ilgili keşke oyuncularla röportaj falan yapılsaydı çünkü neler düşündüklerini cidden merak ediyorum.

tanım: kadrosu highline senaryosu boşline olan film.
  • bir saattir izlememe rağmen olayını hala anlayamadığım film. kameraları belli açılara yerleştirip oyunculara takılın demişler sanki.
  • bu gece fox tv'de izleyenlere ben ne izledim acaba dedirten filmdir. çok kısa bir süre izledim ama sanırım tamamını izleyince de çok bir şey değişmiyor. asıl merak ettiğim konu o kadroyu bu film için nasıl ikna ettiler.
  • filmin yönetmen yapımcı ve senaristi alev akakar'ın, bu olağanüstü kadroyla, olağanüstü bir başarısızlığa imza attığı filmi. küçük bir araştırma sonunda, yönetmenin ilk ve son filmi olduğunu öğrenmem, bende hayalkırıklığı yaratmadı.
  • az önce ilk defa televizyonda karşılaştım. allahım kimler kimler var diye izlerken aslında izleyemediğimi fark ettim. baya bildiğin bakalım başka kimin yüzünü göreceğiz diye bi 5 dk. falan baktım öyle.

5 dakikada filmin ne olduğunu anlıyorsunuz. bir rahatsızlık bir tiksinti veriyor film. bir olmamışlık, gürültü, rezalet oyunculuklar falan.

çok garip ya, hulusi kentmen'den tiksinirdim bi 5 dakika daha izlesem herhalde.
  • şener şen ustanın adile naşite ayıp olmasın diye oynamış gibi bi havası var
  • iflah olmaz yeşilçam sever olan beni bile isyan ettiren film. hani bazen bir şey izlersin de sen bile utanırsın ya heh öyle bir film.

film kadrosu şampiyonlar gibi ama senaryo, oyunculuk, kurgu, müzikler falan gerçekten inanılmaz kötü. şener şen ustaya ayrı üzüldüm :(
hesabın var mı? giriş yap