• kendisi bir tahmincidir, tahminleri de tutmamaktadır. izleyip veya dinleyip vakit kaybetmemek gerektiğini düşünüyorum.
  • dıj güşler uzmanı.

salt "tahminci" midir yoksa sinyal aldığı yerler mi var bilemem ama 3 gün önce yüklediği videosunda "dolar/yuan 7 nin üstüne çıkarsa trump tamamen kafayı yiyecek demiştir.

http://www.youtube.com/watch?v=ev4ciuq2kbs&t=8m48s

"cunda island" muhabbeti de gülümsetti.

ek: belirtmeyi unuttum, şu an 1 usd = 7,04 yuan
  • saygıyı hak eden bir insan.
    söylediklerine katılmadığım noktalar çok ama temellendirmeleri ve öngörüleri yerinde.
  • çok bir sikim anlatıyormuş gibi konuşan ama boş yapan adam. felaket tellallığı ülkede prim yaptığından bu abi de dikkat çekmek için sürekli dolar şöyle coşacak, imf gelmezse bittik, s-400ler götümüze girecek, seçimden sonra dolar 7 gibi iddialarda bulunmaktan hiç çekinmez.

söyledikleri tutmadığında da ki çoğunlukla tutmaz bu abi ya ölü taklidi yapar, ya da götüm götüm mazeret uydurur. merkez bankası önlem almasa gibi bahane mi olur lan, merkez bankası tabi ki yeri geldiğinde müdahale edecek, bundan önce de yapıyordu hem yapacak. sen tahminlerini merkez bankası müdahale etmezse dolar 7 olacak ederse 5,5 olacak mı dedin ki şimdi bu sikik bahaneyi kullanıyorsun.
  • bugün çanakkale'de "türkiye niye kalkınamıyor?" konulu bir söyleşi gerçekleştirmiş ve dinleyicilere değerli bilgiler aktarmış ekonomist ve youtube fenomeni föş.
  • hayatımın bir döneminde benim için çok önemli olan bi insan tanıştırdı beni kendisiyle. ekonomiyi takip etmeyi atilla yeşilada ile sevdim, hem çok keyif alıyorum hem anlayabiliyorum artık söylediklerini:) adam hakikaten bilal’e anlatır gibi anlatıyor ya la. iyi ki varsın yeni videonu bekliyoruz.
  • ne zamandır pod castlerine hasret kaldığımız insan nerdeee o podcastler hep yutup o kadar internetimiz yok takip edemiyoruz interneti instagramda boş yapmaya ayırdık
  • yutup da severek izlediğim kitaplarını da almayı düşündüğüm acaba kitapları nasıldır onlar da eğlenceli midir diye düşünmekte olduğum saygıdeğer şahsiyettir kendileri
  • ben bu ekonomist tayfasının ciddi ciddi akp trolü olduğunu düşünmeye başladım. nedeseler boş çıkartılıyor ve akp'nin üstesinden geldiği havası yaratılıyor.
  • (bkz: #86260008)

aynen
hesabın var mı? giriş yap