• günün herhangi bir anında, genellikle de gece vakti kokusunun burnunuza çalınabileceği bir burger. o andan itibaren aklınızı kemirmeye başlar, mideniz kendini aç moduna alır büyük bir hazla, o sapsarı peynire bulanmış köfte ağzınızdaymışcasına yutkunursunuz. evet böyle bişey.
  • hiçbirşeyin yerini tutamadığı burger king ürünü.
  • kendisi küçük lezzeti büyük bir buger king ürünü. ağıza yüze bulaşmadan rahatça yenilebilmesi de güzel bir artısı.
  • (bkz: big king xxl)
  • ismindeki "big" sıfatının hiçbir anlamı kalmamış ve eski doyurucu halinden eser yok. big mac'den bile daha küçük bir hale gelmiş, hap gibi birşey olmuş. hayvanca yiyen bünyelerin big king xxl'e geçişleri şart oldu.
  • eskiden efsaneydi. saçma sapan burger king politikası uğruna benim gözümdeki bütün popülaritesini yitirdi. artık çocuk menüsündeki bir hamburgerden farkı yok, nasıl küçülttünüz, ne ara küçülttünüz anlamadım ama içine etmişsiniz. lezzeti aynı lezzet ama bir menüye sekiz küsür tl verip de doyamamak akıllıca gelmiyor. urfa'dayım lan ben, en kral kebap 9 tl burda. gerçi onun yeri ayrı, bunun yeri ayrı ama olsun.

eski haline dönderin, bir de milletin sosuna karışmayın.
  • ankara esenboğa havalimanı'ndaki burger king'de menu olarak alindiginda fiyati 17.50 tl olan ürün. değdi mi? evet.
  • yanlışım yoksa daha da bir küçülmüş hamburger.
    boyutuna ithafen adının revize edilmesini öneriyorum. çük king mantıklı bir seçim olabilir mesela?
  • gittikçe ufalan,içinden malzeme de yok olan ekmekli az parça ettir artık.
  • boyutu küçülmüş mü bilmem ama kaşarı azalmış, iki köftesi arasına ekmek konmaya başlanmış ve artık soğansız olan hamburger. ilk yememde bunlar yogunluktan böle yaptı heralde deyip ertesi gün tekrar yedim ama acı gerçekle karşılaştım. bu kadar bağımlılık yaratmışken bunu yapmak revamı? tamam madem değiştirceksiniz tüm argümanlarını almayın yahu big kingi big king yapan herşey gitti birden. bunu yapmak yerine yeni bi hamburger adı verip sürselerdi dimi ama. çok hüzünlüyüm dostlar yerken haz aldığım tek yiyecek artık yok.
hesabın var mı? giriş yap